Zobaczcie Nioh w akcji i walkę z większymi przeciwnikami

Jeżeli tęsknicie za serią Onimusha albo Ninja Gaiden, to Nioh jest propozycją właśnie dla Was.

juve @ 16:44 09.12.2016
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W sieci pojawił się najnowszy materiał z Nioh, nakręcony przez ekipę PlayStation Access, która bardzo często otrzymuje ekskluzywny dostęp do gier, których nie ma jeszcze na rynku.

Dostępny poniżej film, to prezentacja nowej lokacji oraz starć z kilkoma konkretniejszymi przeciwnikami. Zaraz po odpaleniu odtwarzacza, w oczy rzuca się rozbudowany system walki. Został on oparty na dziesiątkach, jak nie setkach combosów, które łączyć i wykorzystywać można w trzech pozycjach, służących do toczenia bojów.

Autorzy nagrania podkreślają, że w Nioh, jak w żadnej innej grze, istotne będzie to, z jaką bronią pójdziemy na konkretnego bossa. Będziemy musieli przerzucać uzbrojenie, a każdy oręż, w odpowiedniej pozycji, będzie zadawał inne obrażenia i "wymachiwać" nim będziemy w zupełnie inny sposób. Właśnie to, zdaniem producentów, jest kluczem do sukcesu gry - zróżnicowanie oraz skomplikowany system walki.

Tytuł powstaje od dłuższego czasu z myślą o PlayStation 4 (będzie też aktualizacja dla PlayStation 4 Pro). Premierę Nioh zaplanowano na 9 lutego 2017 roku.


Sprawdź także:

Nioh

Premiera: 07 lutego 2017
PS4, PC

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:52, 09.12.2016
Patrząc na takie gry mam wrażenie, że za parę lat słowa Dark Souls nie będą oznaczać tylko tytułu gry, ale też będa okreslać nowy gatunek w grach Szczęśliwy Nioh wygląda świetnie, ale ten klimat Dark Souls wylewający się zewsząd od razu upomina, że łatwo w grze nie będzie.