Nioh wesprze PlayStation 4 Pro, posiada kilka trybów wyświetlania grafiki

Deweloperzy chcą, abyśmy mogli wybrać pomiędzy lepszą oprawą, a większą płynnością.

bigboy177 @ 15:29 04.11.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Nioh to tytuł przeznaczony ekskluzywnie dla posiadaczy konsol PlayStation 4. Nikogo zatem nie powinien więc dziwić fakt, że produkcja zostanie również przystosowana do współpracy z PlayStation 4 Pro. Właśnie dowiedzieliśmy się na czym polegać będzie owa współpraca.

Sony zapowiedziało, że Nioh posiadać będzie kilka różnych trybów działania, zależnych od tego, co preferuje gracz. Do wyboru będą opcje pozwalające osiągnąć lepszą jakość oprawy wizualnej lub większą płynność. Te pierwsze zrzeszono w ramach trybu filmowego, drugie w trybie akcji.

Telewizor Full HD:

  • Opcja 1: "Tryb Filmowy" - stabilne 1920×1080, wysoka jakość FSAA, 30 klatek na sekundę.
  • Opcja 2: "Tryb Akcji" - stabilne 1920×1080, 60 klatek na sekundę.

Telewizor 4K:

  • Opcja 1: "Tryb Filmowy" - stabilne 3840×2160, 30 klatek na sekundę.
  • Opcja 2: "Tryb Akcji" - stabilne 1920×1080, 60 klatek na sekundę.

Jeśli nie zdecydujecie się na zakup PlayStation 4 Pro, będziecie mogli skorzystać z trzech trybów wyświetlania obrazu, dostępnych na standardowej wersji platformy:

  • Opcja 1: "Tryb Filmowy" - skupia się na rozdzielczości, oferując wysoką jakość oprawy oraz stabilne 30 klatek na sekundę.
  • Opcja 2: "Tryb Akcji" - nacisk na płynność, dzięki czemu mamy 60 klatek na sekundę.
  • Opcja 3: "Tryb Filmowy ze zmienną płynnością" - zapewnia wysoką rozdzielczość grafiki, ale płynność może się zmieniać.

Kończąc przypomnę jeszcze, że premiera Nioh zaplanowana została na 9 lutego 2017 roku. Grę będzie można nabyć wyłącznie na PlayStation 4. Poniżej możecie zerknąć na jej ostatni zwiastun, udostępniony w ramach targów Tokyo Game Show 2016.


Sprawdź także:

Nioh

Premiera: 07 lutego 2017
PS4, PC

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?