Playdead rozdaje darmowe kopie Limbo na Steamie

Przez ograniczony czas wszyscy chętni użytkownicy Steama mogą uzyskać dostęp do pełnej wersji Limbo.

Itchytude @ 10:14 22.06.2016
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc

Developerzy z firmy Playdead przygotowali dla posiadaczy PC-tów specjalną promocję z okazji premiery swej kolejnej gry. Przez ograniczony czas (do godziny 19:00) pełna wersja Limbo jest dostępna do pobrania dla każdego użytkownika Steama. Aby przypisać kopię tego klimatycznego platformera do swojego konta wystarczy zajrzeć do karty gry i skorzystać z dobrze wyeksponowanego odnośnika.

Oferowane w ramach akcji Limbo to pełna łamigłówek platformówka o charakterystycznym, czarno-białym stylu graficznym. Naszym zadaniem w grze jest przeprowadzenie bezimiennego protagonisty przez szereg śmiercionośnych poziomów wypełnionych różnorodnymi zagadkami i pułapkami, choć równie ważną rolę odgrywa w niej umiejętnie budowana atmosfera i oprawa audiowizualna.

Odpowiedzialne za Limbo studio Playdead zakończyło zaś niedawno prace nad kolejnym klimatycznym platformerem noszącym tytuł Inside. Premiera gry zaplanowana jest na 29 czerwca na Xboksie One oraz 7 lipca na komputerach stacjonarnych.


Sprawdź także:

Limbo

Premiera: 02 sierpnia 2011
XBOX 360, PC, PS3, PSV, MOB

Limbo to dość nietypowa gra platformowa, która oferuje czarno białą oprawę wizualną. Za produkcję odpowiedzialne jest studio PlayDead. W grze wcielamy się w postać mło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   16:58, 22.06.2016
Promocja na Limbo jest też na Humble Store gdzie można zdobyć za darmo klucz Steam oraz link do pobrania wersji DRM-Free Puszcza oko