MiniGRY
Gorące Informacje:
Wyciekł patch dla Batman: Arkham Knight w wersji PC - gra wreszcie dzi...

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //
Treść WiadomościDodaj Komentarz

Stuart Black zakończył współpracę z City Interactive

PC, PS3, Xbox 360   @   18:17, 07.09.2012
Stuart Black zakończył współpracę z City InteractiveStuart Black, który wstąpił w szeregi City Interactive pod koniec 2010 roku, niestety jakiś czas temu zakończył współpracę z polskim studiem. Sprawował on pieczę nad strzelaniną osadzoną w realiach II Wojny Światowej, zabierającą nas miedzy innymi do Warszawy - Enemy Front. Marek Tymiński, prezes City Interactive, w wywiadzie dla Polygamii wyjaśnił dlaczego doszło do tego rozstania.

"Realizowanie przez Stuarta zaplanowanej wizji, różniło się od naszych oczekiwań dotyczących Enemy Front. Ogólny koncept gry został stworzony przez najważniejsze osoby w firmie, w tym przeze mnie. Jest to koncept o bardzo wyraźnych założeniach, które chcemy wcielić w życie. Po pierwszych pokazach prasowych gry zdecydowaliśmy się uwzględnić uwagi mediów i obecnie dokonaliśmy szeregu dość istotnych zmian w fabule i założeniach gry, w tym dotyczących głównego bohatera. W tej chwili nad tymi elementami pracuje, miedzy innymi, bardzo doświadczona osoba z branży ze Stanów Zjednoczonych, Mark Bristol. Niedawno zdecydowaliśmy się również na stworzenie rozbudowanego trybu dla wielu graczy, a odpowiedzialny za niego jest nasz zespół z Rumunii." - komentuje.

Stuart Black zakończył współpracę z City Interactive

Stuart Black zasłynął głównie dzięki cenionej strzelaninie wydanej na konsole poprzedniej generacji - Black - zbierającej w swoim czasie wysokie noty przez media i graczy. Potem zaczął kierować dewelopingiem Bodycount dla Codemasters. Ni stąd, ni zowąd, opuścił on fortecę Mistrzów Kodu, olewając silnie promowany przez siebie projekt. Teraz żegna się z Enemy Front, którego był głównym producentem. Cóż, ten jegomość widocznie już tak ma, że coś zaczyna, a potem tego nie kończy.

Prace nad Enemy Front oczywiście są kontynuowane. Tytuł ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w drugim kwartale 2013 roku.

Poniżej stary wywiad Stuarta dla redakcji Gamespot, przyprawiony szczyptą rozgrywki z polskiej gry.


Sprawdź także:
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że dział filmów MiastoGier TV to nie tylko trailery, ale również mnóstwo materiałów od redakcji MiastoGier TV? Zerknij koniecznie tutaj!
Komentarze czytelników (15 najnowszych):

Dodał: kehciu      @ 14:28, 09.09.2012

Ciekawe czy Enemy Front zostanie ostatecznie ukończone i powierzony w ręce graczy?

Dodał: Fox46      @ 03:24, 16.09.2012

Pewnie tak i zapewne nieco zmienione na lepsze czy na gorsze ?? pożyjemy zobaczymy. Swoją droga koleś głupio robi odchodząc :/.


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.