Czytelnicy: 8.5/10 Miejsce 723 Wynik liczony z głosów czytelników! Redakcja: 10.0/10 Miejsce 2 Wynik jest średnią oceną z recenzji! Popularność: 99/100 Miejsce 51 Wynik jest przeliczany według liczby odwiedzin!
lubie wszystkie gta są fajne i wogule podobają mi sie misie i to ze jest kilka miast a najlepsze są bronie zawsze mam wszystkie gram tylko bez kodów wiec mi sie nie nudzi na serio polecam
naj lepszejsza gra jaką mam kuzyni przyjeżdzają i robimy rozzrube w całym mieście najlepsze było jak wjechał w drzewo i się zabił powiedział w tedy "to było zamierzone"
Jeszcze nie przeszedłem bo gram w FIFE ale jak by ktoś pograł w multi to jestem do dyspozycji bo gra się rewelacyjnie przez sieć ale nie mam z kim zazwyczaj
sterowanie świetne
muzyka dopracowana
bronie dużo, nawet cegła jest bronią
misji Wiele
bohater takiego jeszcze nie było
pojazdy najbardziej realistyczne
UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto, uczynisz to w tym miejscu.
PEGI oraz Wymagania Sprzętowe
Pomoc: Kliknij na symbolu aby zobaczyć wyjaśnienie!
Wymagania sprzętowe gry:
Platforma:
PLAYSTATION 3
Nie posiadasz sprzętu potrzebnego do włączenia gry Grand Theft Auto IV.
Mamy: 8247 gry
893 recenzje
582 zapowiedzi
3182 pliki
150707 zdjęcia w galerii
4836 kody do gier
14846 wiadomości
11094 filmy video
350093 zarejestrowanych graczy
Gry są naszą pasją i właśnie dlatego stworzyliśmy Miasto Gier. Serwis oferuje wszelkie informacje na temat wielu dostępnych gier, zarówno gier komputerowych jak i konsolowych. Znajdziesz u nas opis interesującej Cię gry, recenzję, zapowiedź, bogatą galerię oraz rozbudowany dział download. Wolny czas możesz także poświęcić na gry online. Gry to prawdziwe źródło rozrywki dla każdego gry-maniaka.