Shakes & Fidget ogrywa i poleca Zakreble!

Witaj przybyszu w naszych skromnych progach! Choć chleba i soli nam zabrakło (te wstrętne króliczyska!), wraz z firmą Playa Games, pragniemy gorąco Cię przywitać, licząc że zostaniesz z nami nieco dłużej. Wejdź, nie obawiaj się, przygotowaliśmy dla Ciebie nie lada gratkę. Dla Ciebie i wszystkich fanów wirtualnej rozrywki... oraz nagród, rzecz jasna. Znajdziecie tu zabawę związaną z grą Shakes & Fidget. Do wygrania w niej są bardzo cenne nagrody, a od Ciebie, przybyszu, wymagamy jedynie grania... tak, tak... grania.

Niech rolka myszki zaprowadzi Cię dalej, a poznasz wszystkie szczegóły.

Zacznij grać!  
Shakes & Fidget ogrywa i poleca Gilathiss!

Witaj, witaj... Zdecydowałeś się z nami pozostać, hmm? Wyśmienicie! Na pewno ciekawi Cię co musisz zrobić, aby mieć szansę na wspaniałe nagrody, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Sprawa jest bardzo prosta, naprawdę! Przygotowana przez nas zabawa związana jest z przeglądarkową grą Shakes & Fidget. Aby wziąć w niej udział musisz kliknąć tutaj, uważając na te diabelskie króliki, a potem zalogować się, stworzyć nową postać i rozpocząć zdobywanie doświadczenia, tudzież złota, sławy i czego tam sobie jeszcze zażyczysz - może nawet jakaś luba się znajdzie!

Nagród nie oddamy jednak byle komu. Są one bowiem cenne ponad miarę. Aby wygrać jedną z nich, musisz w Shakes & Fidget walczyć i stworzyć najpotężniejszego, najlepiej wyposażonego herosa. O tym, czy zwyciężysz zadecyduje poziom doświadczenia Twojej kreacji. Skorzystaj z myszki, aby dowiedzieć się więcej, albo już teraz dołącz do zabawy klikając w poniższe przyciski.

Zacznij grać!  

Przybyszu! Nasze serca się radują, że wciąż jesteś z nami. Chcesz wiedzieć coś więcej na temat Shakes & Fidget, jak przypuszczam? Ano gra jest to przeglądarkowa, w której Twoim zadaniem jest walka, zdobywanie doświadczenia, złota i czci, a jak już wszystko to będziesz miał, możesz nawet założyć gildię z grupą wiernych kompanów. Wtedy wspólnie przemierzać będziecie niebezpieczny świat.

Jeśli chcesz dołączyć do pełnego niebezpieczeństw świata, kliknij w to miejsce. Nie obawiaj się o koszty swej podróży. Ani Shakes, ani Fidget nie będą chcieli od Ciebie żadnego myta. Wbijaj więc na "krzywy ryj" i baw się ile wlezie!

Shakes i Fidget mają już wielu kumpli. Przywitali już oni ponad 50 milionów graczy na całym świecie, a mimo to każdego dnia w ich skromnych progach pojawiają się kolejni żądni przygód wojownicy. Bądź jednym z nich, a przy okazji wygraj cenne nagrody. Zrobisz to za pomocą poniższych przycisków.Zacznij grać!  
Shakes & Fidget ogrywa i poleca Zakreble!

Shakes & Fidget ogrywa i poleca Gilathiss!

Ranking graczy:

  1. Może Ty tu będziesz?!
  2. Trochę słabiej, ale nadal super!
  3. Trzecie miejsce lepsze od czwartego, prawda?
  4. Walcz dalej, powinno się udać!
Ostatnia aktualizacja rankingu miała miejsce 7 sierpnia 2017 roku.

Zacznij grać!  

Szczegóły zabawy:


Zasady: By wziąć udział w konkursie trzeba założyć konto na stronie gry Shakes & Fidget, a potem zalogować się, stworzyć postać i gromadzić doświadczenie. Zabawa trwa do dnia 27 sierpnia (do 23:59) bieżącego roku. W tym czasie uczestnicy muszą przesłać nam przynajmniej jeden screen (najbardziej aktualny) ukazujący stworzoną samodzielnie postać oraz zgromadzone przez nią doświadczenie. Każdy uczestnik trafia do rankingu powyżej, a na koniec zabawy wygrywają trzy osoby z najlepszymi wynikami. Screeny nadsyłać należy przy pomocy przycisku Dołącz do zabawy!

Zwycięzcy i nagrody:

  1. miejsce - klawiatura Razer Blackwidow X Chroma
  2. miejsce - myszka Steelseries Rival 700
  3. miejsce - słuchawki HyperX Cloud II

Słowo na koniec: Screen z gry można złapać poprzez kombinację klawiszy CTRL + PRT SCR, a następnie zapisać w dowolnym programie graficznym. Każdy gracz może przydesłać tylko jedną postać z gry, a jej pozycja w rankingu będzie aktualizowana wraz z każdą nadesłaną fotką (dowolna liczba). Zwycięzców ujawnimy do 2 tygodni od zakończenia zabawy, specjalną wiadomością na stronie głównej portalu MiastoGier.pl. Ewentualne pytania konkursowe należy słać na adres konkursy[małpa]miastogier.pl.

Zacznij grać!