SteamWorld Dig (PC)

ObserwujMam (10)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (0)

SteamWorld Dig +6 trainer - wersja 1.10 PC


bigboy177 @ 01:07 10.02.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Trainer dla gry SteamWorld Dig w wersji 1.10, oferujący 6 ułatwień. Jeśli chcesz zrobić z nich użytek pobierz niniejsze archiwum, a następnie rozpakuj je i uruchom otrzymany w ten sposób plik. Finalnie włącz grę, a podczas rozgrywki wciskaj klawisze, których szczegółowe opisy widnieją poniżej.

F1 – włącza trainer;

F2 – nieśmiertelność (god mode);
F3 – dodatkowa energia;
F4 – dodatkowy ogień;
F5 – dodatkowa ruda;
F6 – dodatkowe pieniądze;
F7 – dodatkowe przedmioty.

Rozmiar: 3.78 MB

   pobierz plik   

UWAGA! Wszystkie pliki na stronie MiastoGier.pl zostały sprawdzone programami antywirusowymi, żaden z nich nie zawiera wirusów ani koni trojańskich. Jeśli posiadany przez Ciebie antywirus wyświetla informację o wykrytym zagrożeniu, a pobierasz trainer, jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że trainery nasłuchują portów klawiatury, co niektóre antywirusy interpretują niewłaściwie jako działanie szkodliwe. W takiej sytuacji należy plik trainera dodać do listy wyjątków.

Screeny i filmy z SteamWorld Dig (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?