Zombie Army Trilogy (PS4) - okladka

Zombie Army Trilogy (PS4)

06 marca 2015
06 marca 2015
Strzelanka
- napisy

Opis Zombie Army Trilogy (PS4)
Redakcja MiastoGier.pl @ 17:51 08.01.2015

W 2013 roku studio Rebellion wydało na komputerach PC dwie odsłony spin-offu serii Sniper Elite - Sniper Elite: Nazi Zombie Army. W 2015 roku postanowiono wypuścić część trzecią w zestawie z dwoma pierwszymi. Całość nazwano Zombie Army Trilogy i udostępniono posiadaczom nie tylko komputerów, ale także konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Tytuł opowiada o dalszych losach żołnierzy walczących z armią zombie, dowodzoną przez nieumarłego Hitlera. Od ich poczynań zależą przyszłe losy świata.

W produkcji wcielamy się w jedną z ośmiu postaci i walczymy w trybie kampanii, a właściwie to trzech kampaniach, podzielonych na 15 poziomów. Dostępna jest również zabawa w ramach Hordy (odpieranie kolejnych fal wrogów). Rozgrywka natomiast opiera się na mechanice znanej z serii Sniper Elite. Wszystko uzupełnia odświeżona oprawa graficzna, wspierająca rozdzielczość 1080p.

Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Zombie Army Trilogy (PS4)

Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?