Anomaly 2 (PS4) - okladka

Opis Anomaly 2 (PS4)
DevMat @ 13:34 27.02.2014
"DevMat"

Anomaly 2 to kontynuacja niezwykle udanej strategii czasu rzeczywistego - Anomaly: Warzone Earth. Tak, jak w przypadku pierwowzoru, za produkcję odpowiedzialne jest polskie studio 11 bit studios.

Forma zabawy w Anomaly 2 nie uległa zmianie. Nadal mamy do czynienia z Tower Offense RTSem, gdzie gracz ma możliwość wspierać swoje oddziały jako ich dowódca, te natomiast nieubłaganie brną do przodu, narażając się na ataki wroga. W stosunku do "jedynki", twórcy wprowadzili sporo nowych możliwości. Wśród nich znalazły się m.in. morfowanie jednostek do robotów wojennych. Oznacza to, że teraz każdy podopieczny ma możliwość przemiany w śmiercionośnego robota, pozwalającego wyjść w jednym kawałku nawet z sytuacji beznadziejnej. Ponadto autorzy udostępnili ponad milion kombinacji tworzenia oddziałów bojowych - można mieszać, dodawać i ujmować poszczególne komponenty wedle własnego uznania.

Gracz ma do wyboru tryb singleplayer lub wieloosobowy. W przypadku pierwszej opcji przenosimy się do post-apokaliptycznego świata, w którym w zależności od tego jak poprowadzimy kampanię, czekają na nas trzy różne zakończenia. Multiplayer to natomiast tower defense kontra tower offense. Czyli jeden z graczy ma za zadanie obronę terytorium, drugi natomiast musi je zdobyć.

Anomaly 2 to zmodyfikowana wersja silnika graficznego, napędzającego część pierwszą, a w rezultacie oprawa wizualna jest bardziej szczegółowa i atrakcyjniejsza.

Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?