Call of Duty 3 (PS3) - okladka

17 listopada 2006
23 marca 2007
Akcja / Strzelanka

Opis Call of Duty 3 (PS3)

Call of Duty 3 to kolejna część jednej z najlepszych gier FPS w realiach Drugiej Wojny Światowej. Producent - firma Treyarch nie ma zamiaru zaserwować graczom jakiegoś odgrzewańca i dlatego przez cały czas pracuje aby ich najnowsze dzieło było całkowicie nowym tytułem, który wciągnie graczy na wiele, wiele godzin dobrej zabawy.

Fabuła gry poprowadzi nas w teren Normandii. Zabawę rozpoczniemy zaraz po tym jak armie sojuszników wyruszają w stronę stolicy Francji, aby oczywiście wypędzić hitlerowców, którzy postanowili się tam osiedlić. Jedną z ciekawszych nowości jaka zostanie wprowadzona do "trójki" jest możliwość rozegrania kampanii Polakami! W sumie kampanii będzie cztery: Amerykańska, Brytyjska, Kanadyjska i wspomniana Polska.

Co ciekawe podczas wykonywania misji nie będziemy co jakiś czas oglądać ekranu wczytywania kolejnych lokacji, gdyż gra będzie je dogrywać w czasie rzeczywistym... Czyli kroczyć będziemy po jednej wielkiej mapie. Być może nawet otrzymamy możliwość dowolnego jej przemierzania, a nie tylko wybranymi wcześniej ścieżkami!

Treyarch obiecuje także znaczne zwiększenie możliwości interakcji z otoczeniem, poprawienie modelu fizyki, oraz oczywiście oprawy audio-wizualnej. Model fizyki będzie bardzo sprytnie modelował lecące pociski, poruszanie się przeciwników i obiektów oraz kołyszące się na wietrze drzewa i trawy. Pocisk pędzący w stronę drewnianej deski będzie mógł przez nią przelecieć natomiast kiedy natrafi na beton po prostu utknie w nim lub też rykoszetuje!

Call of Duty 3 umożliwi również większe możliwości zabawy w sieci, nowe tryby rozgrywki oraz większe ilości walczących przeciwko sobie przeciwników. Podczas gry zdobywać będziemy punkty doświadczenia, które następnie posłużą nam do rozwoju postaci.

Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam, MicMus123456789, Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Call of Duty 3 (PS3)
0 kudosSternal_1995   @   20:16, 22.04.2009
Naljepsza wojana na konsolach, dobra grafa, mega mocny dzwięk i wykorzystanie Sixaxis.
0 kudosLamerson_Games   @   20:04, 19.12.2014
czy opłaca sie kupować tą grę czy lepiej nowe gry z tej serii?