Need for Speed: Undercover (PS3) - okladka

Need for Speed: Undercover (PS3)

18 listopada 2008
21 listopada 2008
Wyścigi / Zręcznościowa
Polski napisy

Opis Need for Speed: Undercover (PS3)

Need for Speed: Undercover to nowa jakość w wieloletniej serii, która dostarcza świeżych wrażeń wszystkim fanom ulicznych wyścigów. Developer - firma Electronic Arts - wyciągnęła wnioski po wydaniu poprzedniego epizodu (Need for Speed: ProStreet) i tym razem postanawia postawić przede wszystkim na wątek fabularny. Teraz nie przewija się on jedynie w czasie ulicznych zmagań, lecz stanowi jedną z najważniejszych składowych zabawy!

Need for Speed: Undercover jest dla graczy niejakim powrotem do korzeni. Seria powraca w wir ulicznych policyjnych pościgów w najszybszych samochodach świata, niekoniecznie stuningowanych nie do poznania! Wspomniana fabuła kręci się wokół międzynarodowej organizacji przestępczej. Jest ona prezentowana pomiędzy kolejnymi misjami w formie przerywników filmowych.

Need for Speed: Undercover powrócił do prezentacji świata znanej z NFS: Most Wanted. Całość z kolei - jak chwalą się sami twórcy - sprawia wrażenie, jakoby gracz brał udział w hollywoodzkiej superprodukcji. Wpływ na to ma również oprawa audiowizualna, która wykorzystuje maksimum możliwości każdej z sześciu dedykowanych platform.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Need for Speed: Undercover (PS3)
0 kudosSternal_1995   @   09:59, 02.05.2009
Narazie jeden z najleprzych NFS z serii, gra ma bardzo dobra i zlożone trasy, wspaniałą oprawę muzyczna i grafike.
0 kudosmsnet   @   00:12, 16.05.2009
Szkoda ze realizm jazdy jest mierny, nie zly killer dla czytnika, trasa jest caly czas doczytywana w dodatku czasem nie zdazy doczytac i mamy bardzo krotka pauze, krotka ale niestety jest.
Blad w powiedzmy teleporcie poza mapa nadal istnieje v1.02 (najczesciej na lotusie, bardzo rzadko lub wcale na innych autach)
Ogolnie ktos kto lubi ta serie nie bedzie zawiedzony pomimo malych potkniec produktu.
0 kudosamsnet   @   11:30, 21.05.2009
Cytat: Sternal_1995

....i to by było na tyle Smutny spodziewałam się czegoś bardziej dopracowanego na PS 3 (nie jest to wprawdzie gra z roku bieżącego, ale 2008 r. też do czegoś zobowiązuje??). Nie czepiam się, ale wymienie tylko to co mnie irytuje najbardziej np. najnowszy patch (o którym w swoim poscie napisał msnet) - do momentu jego instalacji gra chodzi nawet płynnie, później zawiesza się albo doczytuje fragmenty gry sprawiając tym samym wrażenie jakby nie nadążała za graczem (najgorsze, że robi to w najmniej porządanym momencie gry: podczas gubienia pościgu itp). W każdym razie mam nadzieję, że następca - tak żywiołowo zapowiadany SHIFT - będzie wart "grzechu" Puszcza oko
0 kudosicetracker   @   04:11, 02.11.2009
gra zapowiadala sie niezle ale w rzeczywistosci tytul troche oklepany, szczegolnie po serii most wanted i carbon...a szkoda;/
0 kudosUryna   @   09:35, 03.11.2009
Fajna gra, posiadam i gram, ale ma jeden ewidentny mankament przy dodawaniu gazu musimy bardzo mocno nacisnąć X zeby fura zaczełam nam naprawde smigać.. lekkie wcisniecie działa jak tepomat, przez co juz nie raz przegralem ;p Najlepsze w tej grze moim zdaniem sa wyscigi na wyprzedzanie z góry narzucona kamerą ( z przed samochodu) niesamowicie człowiek sie wkreca Uśmiech Polecam
0 kudosurban2020   @   15:22, 01.12.2009
zdecydowanie najszybsza i najlepsza wersja nfs na ps3 nie zauważyłem żadnych błędów wszystko jest ok....
0 kudosPietek=)   @   15:57, 05.04.2010
Pożyczyłem i pograłem kilka godzin i mogę stwierdzić że :

- grafika jest słabiutka...( momentami przypominał mi się undercouver z PS2 )
- gra potrafi się przycinać i robi to co jakiś czas Poirytowany
- za łatwa jest ta gra, zero rywalizacji, odjeżdża się rywalom na jakieś 20-30 s
- grafika miasta "wczytująca się"
Do plusów należy tylko soundtrack wyścigi online i może trochę "ciekawa" fabuła Dumny

Ogółem...pożyczyć pożyczyłem ale kupić bym już na pewno mnie kupił Puszcza oko

7.1/10 Cool
0 kudosRJ_romario   @   20:12, 20.09.2011
Z posiadanych przeze mnie NFS-ów chyba najgorszy jak dla nie.