Guitar Hero Live (PS3) - okladka

20 października 2015
23 października 2015
Zręcznościowa

Opis Guitar Hero Live (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 13:34 15.04.2015

Śr. długość gry: nie podano

Guitar Hero Live to następna odsłona serii Guitar Hero, tym razem przygotowana przez studio FreeStyleGames (autorzy serii DJ Hero).

W odróżnieniu od wcześniejszych części, tym razem twórcy postanowili skupić się tylko na fachu gitarzysty, w związku z czym do sprzedaży, oprócz samej gry, trafiła także nowa wersja kontrolera, dysponującego sześcioma przyciskami - po trzy w dwóch rzędach.

Zabawa polega na wciskaniu przycisków na gitarze w momencie, w którym nutki wyświetlane na ekranie wlatują w pola symbolizujące konkretne klawisze.

Zmianie uległa również oprawa graficzna. Porzucono kreskówkowy styl na rzecz prawdziwych aktorów, reagujących na nasze poczynania. Jeżeli gra idzie nam słabo, to publiczność zaczyna gwizdać i krzywo się patrzeć, tak samo jak i członkowie zespołu.

Niestety Guitar Hero Live nie wspiera wcześniej wydanych kontrolerów i piosenek, ale za to Activision uruchomiło muzyczny serwis GHTV, w którym znajduje się mnóstwo teledysków, z możliwością ich odgrywania przy pomocy nowej gitary. Natomiast na płycie z grą umieszczono piosenki od takich artystów jak: The Black Keys, Fall Out Boy, My Chemical Romance, Gary Clark, Jr., Green Day, Ed Sheeran, The War on Drugs, The Killers, Skrillex, The Rolling Stones, The Lumineers, Carrie Underwood, Pierce the Veil oraz Blitz Kids.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Guitar Hero Live (PS3)

Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?