Besieger (PC) - okladka

Strategiczna
- napisy

Opis Besieger (PC)

Masowe obleganie fortec, dynamiczny i rozległy teren, intensywna i wyrafinowana strategia, pojedyncze kampanie i gra wieloosobowa – to tylko kilka zalet tego RTS-a! Gromadź swe armie i w czasie rzeczywistym walcz w epickich bitwach pełnego mitów i magii świata Wikingów. Konstruuj machiny latające i przeprowadzaj naloty lub oblegaj miasta zbrojnymi, którzy walczyć będą z Twoim wrogami - Ogrami, Zwierzołakami, Centaurami i innymi nieludzkimi stworami. Rozbuduj swój zamek i broń go! Zmieć wrogie fortece z powierzchni ziemi lub przejmij je, by zyskać siłę. Jeśli potrzebujesz czasu na kontratak, Twoja twierdza zapewni Ci schronienie na czas odbudowy wojsk. Dowodź setkami żołnierzy i strasznymi machinami wojennymi w bezlitosnym szturmie... Stwórz niepokonaną armię. Oblegaj i zwyciężaj!

Screeny z Besieger (PC)

Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?