S.K.I.L.L.: Special Force 2 (PC) - okladka

S.K.I.L.L.: Special Force 2 (PC)

13 września 2013
13 września 2013
Akcja / Strzelanka

Opis S.K.I.L.L.: Special Force 2 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 12:51 12.08.2013

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to strzelanka sieciowa, stworzona na silniku Unreal Engine 3 przez studio Dragonfly. Jej wydania podjęła się natomiast firma GameForge.

S.K.I.L.L.: Special Force 2 jest tytułem free2play, a w związku z tym rozgrywka jest całkowicie darmowa. Produkcję można pobrać ze strony wydawcy, a do rozpoczęcia rozgrywki konieczna jest tylko i wyłącznie rejestracja.

Jeśli chodzi o założenia, to najważniejszym elementem zabawy jest oczywiście współpraca pomiędzy członkami walczących ze sobą drużyn. W każdej ekipie znaleźć się może maksymalnie 8 graczy, a to oznacza, że łącznie, na jednej mapie biega nawet 16 osób. Ścierają się one korzystając z kilku odmiennych trybów zabawy, takich jak Deathmatch, Survival, czy Escape. Wszystkie modele zabawy stanowią wariacje znanych i lubianych rozgrywek, przy czym każdy dysponuje drobnymi, unikatowymi zmianami, wprowadzającymi do zabawy świeżość. Zajmujemy się zatem ostrzeliwaniem wrogich jednostek, ochroną własnych instalacji, przejmowaniem punktów kontrolnych oraz tzw. survivalem.

Ze względu na to, że S.K.I.L.L.: Special Force 2 działa na zmodyfikowanej wersji silnika Unreal Engine 3, oprawa wizualna stoi na wysokim poziomie, a deweloper postarał się o to, aby wszystkie elementy produkcji, począwszy od uzbrojenia, a skończywszy na mapach i animacjach postaci, trzymały jakość. Jeśli chodzi o uzbrojenie, to dysponujemy pistoletami, karabinami, strzelbami, granatami i wieloma innymi, narzędziami zagłady. Wszystkie giwery odwzorowano na współczesnych odpowiednikach.

S.K.I.L.L.: Special Force 2, ze względu na model free2play, oferuje specjalny sklep, w którym można dokonywać mikrotransakcji, kupując nowe przedmioty dla swoich podopiecznych.

Wkład w encyklopedię mieli:   Saibamen,
PEGI: Od 16 lat
Screeny z S.K.I.L.L.: Special Force 2 (PC)
0 kudosSaibamen   @   22:16, 13.08.2013