Need for Speed: Most Wanted (PC) - okladka

Need for Speed: Most Wanted (PC)

16 listopada 2005
25 listopada 2005
Wyścigi
Polski napisy

Opis Need for Speed: Most Wanted (PC)

Poczuj emocje towarzyszące wyścigom w grze Need for Speed Most Wanted, autorstwa twórców znakomitej serii Need for SpeedUnderground. Need for Speed Most Wanted to niepowtarzalny klimat nielegalnych wyścigów, możliwość zaawansowanego tuningu pojazdów, oraz dynamiczne sceny policyjnych pościgów. Wkraczając do świata nielegalnych wyścigów, gracze będą musieli zmierzyć się z najlepszymi kierowcami. Zdobądź szacunek i wespnij się na sam szczyt Czarnej Listy.

Aby zyskać miano najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy, gracze będą musieli zdobyć szacunek na ulicach i powiększyć objętość swojej policyjnej kartoteki. Konieczny będzie udział w mrożących krew w żyłach, wyścigach jeden-na-jeden z czołowymi kierowcami miasta. Nie obejdzie się bez stosowania umiejętnych uników i manewrów. W tej grze wszelkich rywali należy zostawiać z tyłu.

Dzięki zaawansowanym technikom tworzenia obrazu, jak np. mapowaniu normalnemu oraz generowaniu efektów świetlnych w czasie rzeczywistym, doznania graficzne będą po prostu nieporównywalne z żadną inną grą dostępną na rynku. Jeżeli nie możesz nawiązać walki z lepszymi samochodami sportowymi, jedź do miejsca, w którym będziesz mógł totalnie odpicować swoją fure. Dzięki temu będziesz mógł stanąć do rywalizacji z maszyną dowolnej klasy.

W grze Need for Speed Most Wanted będą otwarte ulice, otwarty świat, tj. w poprzedniej części - NFSU2. Tutaj nie ma czegoś takiego jak strach. Za wszelką cenę musisz wygrać. Dzięki temu, gdy będziesz zwyciężać, będziesz rządić ulicami! Zostań najbardziej znanym kierowcą we wszystkich regionach świata gry. W zależności od sytuacji, otocznie może być sojusznikiem lub wrogiem. Twoim zadaniem będzie opanowanie skrótów, a także, wykorzystywanie na swoją korzyść ulicznych korków i elementów, które można niszczyć.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Need for Speed: Most Wanted (PC)
0 kudosFakest997   @   15:36, 17.01.2013
Niema lepszej gry wyścigowej od NFS Most Wanted ;)
0 kudoskafel123full   @   20:39, 19.01.2013
Up: zgadzam się w całej rozciągłości Uśmiech Most Wanted był ostatnim porządnym tytułem z serii NFS, każdy następny tytuł był tylko gorszy. Kultowy Undreground 2 i świetny Most Wanted - to są NFSy, a nie jakieś NFS Shi(f)t czy mu podobne.
0 kudosmateusz_kd   @   22:27, 22.01.2013
Akurat Shift 2 był dobrą grą i mi osobiście przypadł do gustu Dumny Jednak ja bym tego NFS nie nazwał Dumny
0 kudoskafel123full   @   17:17, 23.01.2013
Cytat: mateusz_kd

Jako że zwie się to NFS to tak oceniłem - jako shit. Słusznie zauważyłeś, że tego nie powinno się nazywać NFSem.
0 kudoshubert5002   @   22:27, 26.10.2013
6/10 nie podoba mi sie to ze auto jest niezniszczalne
0 kudosKrru   @   08:28, 27.12.2013
Według mnie Most Wanted jest najlepszą odsłoną NfS-a (nie biorę tutaj pod uwagę Rival, bo nie grałem). W Need for Speedzie spod dłuta EA Black Box mamy spore miasto do zwiedzania (Rockport) wraz z przyległościami oraz odnawiające się nitro, które korzystnie wpłynęło na dynamikę wyścigów. Ucieczki przed policjantami są emocjonujące i potrafią podnieść poziom adrenaliny we krwi. Zwłaszcza, że porażka oznaczać może zajęcie auta przez policję. Kolejnym elementem, który trzeba zaliczyć ,,na plus" jest możliwość odpicowania swojej fury. Fani tuningowania aut będą zadowoleni. Wisienką na torcie jest bardzo dobry soundtrack, a także przyjemny, arcade'owy model jazdy. Most Wanted to kawał dobrego kodu, z którym każdy fan ścigałek powinien się zapoznać.
0 kudosPabloMG   @   09:53, 01.03.2014
Need for Speed: Most Wanted jedna z lepszych gier z serii, wyścigi są wymagająca, policję ciężko zgubić, niezapominane dragi oraz czarna lista przeciwników ciekawe rozwiązania. Zabawa na długie godziny.
0 kudosqba24   @   18:10, 17.05.2014
jedna z lepszych gier w jakie grałem , ale za mało wyścigów.. pupy nie urywa Dumny
0 kudosPredaToRxd123   @   23:00, 23.05.2014
Najlepsza część ze wszystkich Dumny
0 kudoskehciu   @   13:54, 28.08.2014
Najlepszy NFS! Szkoda, że po NFS:Carbon twórcy nie robili już porządnych wyścigów.
0 kudosJacen22   @   18:40, 28.08.2014
UP: ProStreet był jeszcze dobry, Shift niezupełnie. Smutny
0 kudosQbaGamer   @   21:47, 13.12.2014
Wg. mnie gra jest najgorszą częścią serii NFS, ale i tak jest świetna Dumny
Jest tutaj kilka niedomówień takich jak:

- Lamborghini Murcielago może wyprzedzić Punto po tuningu
- Gdy policja nas zauważy (nie ważne, że stoimy sobie gdzieś na poboczu) od razu rozpoczyna się pościg
- Po stuknięciu kilka razy z niewielką siłą w radiowóz trafia na złom
0 kudosGuilder   @   16:48, 14.12.2014
Cytat: QbaGamer
To zależy. Jeśli sobie po prostu jeździsz, to nie ma opcji, by przy normalnej jeździe zaczęli Cię ścigać. Inna sprawa, gdy trochę narozrabiasz, poprzewracasz latarnie, rozwalisz przystanek autobusowy, albo dostaniesz fotkę na radarze. Wtedy słyszysz policyjne radio przyjmujące zgłoszenie na Ciebie, wraz z opisem Twojego samochodu. I wtedy rzeczywiście zaczną Cię ścigać "on sight", ale jest to logiczne.
0 kudosADI9665   @   19:23, 27.09.2015
Dobra gierka tylko najbardziej nie lubiałem zdobywac kamieni milowych Cool
0 kudosMilirthar   @   23:36, 27.03.2016
Cytat: kafel123full

Co ci w Shifcie nie pasuje? Że legalne wyścigi na torze? Że nie da się brać zakrętów na pełnym gazie, tylko jakiś tam realizm jest i trzeba zwolnić? Moim zdaniem właśnie Shifty są najlepsze. A na trzecim Pro Street.