Hooligans: Europejska Zadyma (PC) - okladka

Hooligans: Europejska Zadyma (PC)

10 lutego 2002
05 listopada 2002
Strategiczna

Opis Hooligans: Europejska Zadyma (PC)

Hooligans Storm Over Europe jest co prawda strategią, ale znacznie odbiega od podstawowych założeń tego gatunku. Zamiast licznych, regularnych armii, mamy tutaj do dyspozycji grupę, a czasami całe bandy chuliganów i pseudokibiców, których celem jest to, co znamy z polskich stadionów: demolowanie, niszczenie, często także rabunki oraz zabójstwa. Zgodnie z tytułem akcja toczy się na ulicach i stadionach w największych metropoliach starego kontynentu. Jako szef bandy (obok zwykłych chuliganów występują także bossowe - nasze alter ego) musimy zadbać o dobrą kondycję psychofizyczną naszych towarzyszy. Dokonujemy tego rozdając alkohol, narkotyki, rabując apteki z lekami, podnosząc głos do śpiewu itd. Ponadto trzeba także zadbać, by nasza banda nie czuła się bezbronna. Istnieje kilka "klas" chuliganów wśród których znajdą się tacy, którzy bez problemu przesuwają wielkie przeszkody blokując całe ulice, a także sprytni i zwinni zwani "szczurami" potrafiący włamać się do budynku i tym samym ukryć tam całą bandę przed innymi wandalami oraz policją. Całość składa się z 15 misji. 10 w trybie dla pojedynczego gracza oraz 5 po Sieci z maksymalnie trzema kumplami.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Hooligans: Europejska Zadyma (PC)
0 kudosTML   @   15:28, 29.05.2010
Mało kto da radę przejść tę grę bez poradników, kodów czy trainerów.
0 kudos12aris12   @   20:37, 31.10.2010
jak w to sie gra jestem nowy Uśmiech
0 kudosjpkuciajp   @   20:47, 15.07.2012
Cytat: TML
Mało kto da radę przejść tę grę bez poradników, kodów czy trainerów.

mi sie jakoś udaję;) ale muszę pare razy grać w jedną misje Uśmiech pozdrawiam