Disciples II: Bunt Elfów (PC) - okladka

Disciples II: Bunt Elfów (PC)

25 listopada 2003
08 kwietnia 2004
Strategiczna

Opis Disciples II: Bunt Elfów (PC)

Elfy, jedna z najstarszych ras świata Nevendaar... kiedyś wypędzone, prawie doszczętnie wymordowane, pozbawione swego Boga, rozproszyły się. Teraz powracają by upomnieć się o swoje lasy. Prowadzone przez Galleana - nieprzewidywalnego, ogarniętego nienawiścią boga, muszą zdecydować, czy Jego żądania są w zgodzie z ich moralnością. Dzieci Galleana zostają podzielone... Bunt Elfów jest samodzielnym dodatkiem do wielokrotnie nagradzanej gry Disciples II: Mroczne Proroctwo. W tej turowej strategii fantasy, poprowadzisz pięć ras w walce o dominację nad światem. Możesz tworzyć armie, podbijać i kontrolować nowe terytoria, wynajmować potężnych Magów i dzielnych Wojowników, rozbudowywać miasta i poprowadzić wybraną rasę do chwały. Umiejętnie wyważając wysiłki dyplomatyczne, zarządzanie zasobami, magią i potęgą militarną, będziesz mógł na trwałe zapisać swoją kartę w długiej i krwawej historii Nevendaaru.

- Bunt Elfów zawiera w sobie pełną, kompletną wersję Disciples II: Mroczne Proroctwo.
- Nowa rasa do wyboru, z nowymi jednostkami i magicznymi zaklęciami.
- 5 kampanii dla każdej z pięciu dostępnych ras, w tym jedna dla nowej rasy - Elfów.
- Nowe jednostki neutralne, tła, dźwięki i muzyka.
- Szereg istotnych udoskonaleń rozgrywki.
- Dodatkowe mapy dla gry wieloosobowej.
- Tryb wieloosobowy przez LAN, Internet lub gra na zmianę na jednym komputerze.
- Profesjonalna, polska wersja językowa przygotowana przez zespół CD Projekt

Screeny z Disciples II: Bunt Elfów (PC)
0 kudosseth   @   18:16, 22.03.2010
Jestem Ukraińcem Uśmiech Rodzinę mam na Białorusi, Rosji i of korz na Ukrainie Uśmiech W część gier pogrywam po rosyjsku (ew. jak jest po ukraińsku ). Akurat Metro 2033 porównując ang tłumaczenie... w ogóle wychodzi inne rozmieszczenie zdań itp, ale to nie jest temat aby gadać o Metro Szczęśliwy Pozdro ;]

Do tego jest gameplay D3 jest na MG Uśmiech
0 kudosmk95   @   19:46, 19.04.2010
Disciples to dobra gra, chociaż gorsza od HoMM
0 kudosAlex14   @   18:21, 28.05.2010
Spoko gierka. gorąco polecam.
0 kudosurban2020   @   16:38, 31.05.2010
nie zła kontynuacja apostołów sacred land o wiele piękniejsza grafika nowa rasa fabuła bardzo ciekawa postacie świetnie narysowane i jest ich kilka razy więcej niż w pierwszej odsłonie nic tylko grać
0 kudosLehita   @   13:42, 26.11.2010
Szkoda że nigdzie nie można kupić wersji "Gold"Miałem ją za pkt. ale nie oferują spolszczenia, szkoda. Trójka ma piękną grafikę , ale to już nie to Smutny
0 kudosGROCH2203   @   20:27, 26.11.2010
Grałem w grę. Niewiele różni się od mrocznego proroctwa. Zmienia się tylko to że jest nowa rasa elfy i parę nowych scenariuszy. Polecam! Ale osobiście wolę 3
0 kudosdaw09   @   13:14, 12.12.2010
Dobry dodatek, ponieważ wprowadza nowa rasę. Mamy ich teraz 5. Elfami gra się troszkę inaczej, chociaż pewne podobieństwa można odnaleźć. Warto polecić szczególnie za taka cenę.
0 kudosXsaron   @   11:48, 25.01.2011
grafa nie przeszkadza...gra może ciut krótka,ale mimo wrzystko fajna 7.5/10
0 kudossasuke257   @   13:12, 20.07.2011
Super gra rasa elfów wymiata ale jest słabsza od Legionów Potępionych.
0 kudosLehita   @   15:18, 20.07.2011
Zależy od taktyki jaką obierzesz Uśmiech Ja tam ich tłukłem równo Pokręcony Ciężko trafić na "Złotą Kolekcję " jest tylko po ang . Smutny
0 kudosmk49   @   15:05, 19.05.2013
0 kudosCobraIce   @   20:43, 15.04.2018
Witam mam problem polega na tym,że stworzyłem własną sagę i niektóre misje są pomijane. Jest 1 i 2 misja a po drugiej jest czwarta bo trzecią przeskakuje, pózniej jest 5,6,7 i przeskakuje z ósmej na dziewiątą a ostatniej dziesiątej nie ma , a czasami jest tak,że jest 1,2,3 czwartej nie ma bo pomija a jest 5,6 i przeskakuje z siódmej na ósmą a po ósmej dziesiąta jest, przeskakuje dziewiątą. Sam je stworzyłem wszystkie i sam stworzyłem swoją tą sagę. Proszę o pomoc.
0 kudosCobraIce   @   15:33, 26.08.2018
Witam mam 2 problemy w disciples 2 bunt elfów. 1 z nich to to,że jak gram we własną sagę,którą stworzył mój brat a w niej jest 10misji, to jest tak,że jest pierwsza misja i druga przeskakuje trzecią,czwartą,piątą jest szósta i siódma przeskakuje ósmą i dziewiątą i jest 10 a czasem jest tak,że jest pierwsza i druga przeskakuje trzecią jest czwarta i piąta przeskakuje szóstą,siódmą i ósmą i jest dziewiąta i dziesiąta. A chcem zagrać, tak żeby nie przeskakiwało żadnej misji. W tych misjach jest wszystko co ma być.
2 z nich to to,że stworzyłem swoją własną misję nie "sagę" i w niej są 4 rasy i jest niby wszystko, ok nawet zdarzenia,są tak jak mają być i jest,że każda rasa może wygrać a żeby rasa mogła wygrać to trzeba pokonać króla w stolicy w trzech pozostałych rasach a dziwne w tym jest to,że w pewnym momencie pojawia się błąd,że disciples został zatrzymany i gra się wyłącza, a tak to dotej pory jest wszystko ok.
Proszę o pomoc.