Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II (PC) - okladka

Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II (PC)

29 marca 2002
12 kwietnia 2002
Akcja

Opis Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II (PC)

Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II jest dynamiczną grą dla jednego lub wielu graczy, kontynuującą opowieść o pewnym potężnym Jedi – Kyle’u Katarn’ie, zmagającym się z potęgą i niebezpieczeństwami jakie niesie ze sobą Moc. W olbrzymim, szczegółowo odwzorowanym świecie Gwiezdnych Wojen gracze spotkają wielu potężnych przeciwników i jeszcze raz staną do walki z wrogami Rebeliantów. Dzięki Mocy i całemu arsenałowi różnych broni, w tym symbol Rycerzy Jedi – miecz świetlny, przyszłość Kyle’a Katarn’a i całej galaktyki znajdzie się ponownie w rękach graczy.

Akcja Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II rozpoczyna się kilka lat po tym jak Katarn pomścił swojego ojca i pokonał Jerec’a i jego grupę Mrocznych Jedi. Od tamtej pory Katarn, bojąc się pokusy mrocznej strony Mocy, zrezygnował ze wszystkiego co miało z nią jakikolwiek związek. Ale przeznaczenie nie zrezygnowało... Kyle dowiaduje się o nowym potężnym Mrocznym Jedi próbującym stworzyć technologię potężniejszą od Mocy. Technologię, która była by wstanie pokonać Moc. Jeszcze raz przeznaczenie Katarn’a oraz przyszłość galaktyki zależą od tego czy przeciwstawi się swojej mrocznej przeszłości i pokona szerzące się zło.

Grając w Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II można spotkać wiele różnych sposobów wykorzystywania Mocy, między innymi Leczenie, Skakanie, Szybkość, Pchnięcie, Błyskawica i Opanowanie Umysłu (Jedi Mind Tricks). W każdej sytuacji, czy w walce czy w ukryciu, gracz ma również do dyspozycji wiele różnych, starych i nowych, broni do swojej dyspozycji – np.: miecz świetlny, pistolet (Bryar blaster pistol), karabinek szturmowy (blaster rifle), pałka, kusza Wookiee’ch, detonatory termiczne czy ruchome miny.

W Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II spotkać można wiele zapierających dech w piersiach lokacji, takich jak Miasto w Chmurach, Akademia Rycerzy Jedi na planecie Yavin 4, Nar Shadda, księżyc przemytników i wiele nigdy miejsc.

Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
0 kudossadilv   @   12:45, 23.02.2010
Następna super gra Star Wars, przeszedłem ją chyba ze 1000 razy i nadal mi się nie znudziła. Gra warta uwagi, 10/10 Uśmiech .
0 kudosMart8ini   @   17:48, 07.06.2010
Bardzo fajna zarówno jako FPS jak i slasher Szczęśliwy
0 kudosMatt111   @   16:55, 23.10.2010
gra super moja ocena to 100/100
0 kudosrevan250   @   22:56, 26.10.2010
Super gra stara ale nadal wciąga
0 kudoskamykchmiel   @   11:21, 02.11.2010
Genialna ale za mało trybów multiplayer daje 999,999/
0 kudospredatorwolf   @   20:46, 16.07.2011
super gra trochę krótka ale jest zarąbista daje 10/10
0 kudosshuwar   @   23:40, 14.09.2012
I znów, tak jak w przypadku Jedi Academy, niby stara gra, ale wciąga niemiłosiernie. Szczerze polecam. I coś w tym musi być, jeśli nadal grę tą nadal można znaleźć na półkach sklepowych.