Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii (PC) - okladka

Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii (PC)

19 maja 2006
19 maja 2006
Strzelanka
Polski napisy

Opis Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii (PC)

Jedyną opłacalną uprawą w nieuprzemysłowionych górskich rejonach w Kolumbii jest Coca - stąd aż 70% społeczeństwa zaangażowane jest pośrednio lub bezpośrednio w produkcji, dystrybucji, oczyszczaniu czy przemycie kokainy, co sprawia że kartel z Medelin i inne przestępcze mafie cieszą się w tym kraju ogromnym poparciem społecznym. Przestępcy zalewają falą narkotyków Stany Zjednoczone zarabiając na tym procederze ogromne pieniądze.

Mając dość tej sytuacji, rząd USA postanawia raz na zawsze rozprawić się z narkotykowymi bossami z Kolumbi. Rozpętuje się Wojna w Kolumbii....

Wcielasz się w postać żołnierza sił specjalnych Armii Stanów Zjednoczonych. Zostałeś zrzucony na tyły wroga z jednym, bardzo ważnym zadaniem – masz wyeliminować szefa kartelu z Kolumbii.

W trakcie wykonywania misji przemierzasz kolumbijską dżunglę napotykając na swojej drodze między innymi wioski, miasteczka oraz obozy wojskowe. Do dyspozycji masz różnego rodzaju bronie, począwszy od klasycznego uzbrojenia amerykańskiego żołnierza, czyli M16 poprzez różnego rodzaju pistolety, snajperkę aż po rusznicę przeciwpancerną i granatnik rakietowy.

Gra „Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii” jest najbardziej zaawansowaną technologicznie propozycją z całej serii TT. Szef City Interactive sp. z o.o., Marek Tymiński powiedział: "Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii" jest kolejnym krokiem milowym na drodze ku najwyższej jakości produkowanych przez nas gier. Wykorzystuje ulepszony silnik Chrome, który znany jest między innymi z generowania wspaniałej, realistycznej roślinności. Jako, że najnowsza odsłona serii Terrorist Takedown przeniesie gracza na dzikie tereny kolumbijskiej dżungli, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie właśnie tej technologii. Gra zapewni dobrych kilka godzin ostrej rozwałki, gdzie cechy jak zręczność i spryt górować będą nad innymi. Mamy nadzieję, że tytuł nie zawiedzie nawet wybrednych graczy, dotychczas kręcących nosem na poprzednie gry z tej serii."

Screeny z Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii (PC)
0 kudosmax111167   @   14:07, 25.06.2009
Co to w ogóle jest Pytanie Wykrzyknik
Nie radze w to grać Diabelski pomysł
0 kudosFabio111   @   19:27, 04.08.2009
Ta gra jest do niczego. żałuję że ją kupiłem
0 kudosGeraltzRivii   @   20:07, 04.08.2009
Zdecydowanie za krótka gra.
0 kudosPietek=)   @   11:24, 05.08.2009
Kiedyś tą grę pożyczyłem od sąsiada bo przypuszczałem że może to być fajna gra, ale tak na prawdę jest bardzo słaba z wieloma błędami graficznymi ( z tego co pamiętam) Poirytowany
0 kudosMart8ini   @   19:29, 25.07.2010
Kolejny zrobiony wyłącznie dla pieniędzy kawałek chłamu od City Interactive. Gra słaba pod każdym względem. Na szczęście była dołączona do gazety..
0 kudosRyuuzaki22   @   20:18, 25.07.2010
Wydawanie takich gier powinno być zabronione Dumny . Nawet nie można tego gra nazwać Dumny beznadziejna produkcja. Nie polecam nikomu.

0 kudosKBUM   @   11:37, 01.09.2011
Mi się w to nawet przyjemnie grało (3.4 przebiegłem) strzelając jak opętany xD