UberSoldier 2: The End of Hitler (PC) - okladka

UberSoldier 2: The End of Hitler (PC)

18 maja 2007
12 grudnia 2007
Akcja / Strzelanka
- napisy

Opis UberSoldier 2: The End of Hitler (PC)

UberSoldier 2 to pełnoprawny sequel pierwszoosobowej strzelaniny ze studia Burut o tym samym tytule. W części pierwszej gracz wcielał się w oficera III Rzeszy - Karla Stolza, który wskrzeszony za przyczyną wieloletnich badań i mistycyzmu praktykowanego przez naukowców Hitlera stał się tytułowym NadŻołnierzem o paranormalnych umiejętnościach. Przeprogramowany dzięki siłom rebeliantów walczył przeciwko nazistom będąc ich największą zmorą i koszmarem.

Część druga kontynuuje historię przedstawioną w "jedynce". Stolz po raz drugi staje naprzeciwko tajemniczej broni Hitlera, którego kraj rzucony został na kolana. Miażdżąca przewaga Aliantów jest jednak niczym w porównaniu z eksperymentalną działalnością faszystów, którzy wysyłają na front hordy żołnierzy uniwersalnych, jakim jest także protegowany.

Źródłem nadchodzącego nowego chaosu jest baza Agarti założona na górskich pustkowiach Tybetu, gdzie najtęższe mózgi Rzeszy przygotowują ostateczny cios, który pozwoli Adolfowi opanować świat. Gracz ma za zadanie dotarcie właśnie do tego miejsca, początku, skąd wszystko się zaczęło, aby ocalić całą ludzkość.

UberSoldier 2 stawia przed użytkownikiem wyzwanie dla jego siły, refleksu i umiejętności. Druga część oferuje podwoje dynamicznej akcji i napływającej adrenaliny do żył. Wcieliwszy się w skórę zaprawionego w piekielnych bojach super-żołnierza gracz poznaje zakamarki jego genetycznego potencjału odkrywając nowe zdolności i ulepszone te już znane, aby ujść z życiem, a przede wszystkim zapobiec światowej klęsce dobra.

Usprawniony engine graficzny oferuje efekty godne dynamicznego shootera generując naraz setki wyrzucanych łusek, odpadający tynk i fruwające wszędzie odłamki.

Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
Screeny z UberSoldier 2: The End of Hitler (PC)
0 kudosGabrylos   @   09:25, 20.06.2009
Tak brutalna aż mama mi zabroniła mi grać w nią Smutny
0 kudosAkiba   @   22:26, 31.08.2010
Kolejna Świetna gierka. Polecam Kupujcie i GRAJCIE!!
0 kudosnikalij   @   21:24, 25.10.2013
Tą grę mam od wielu tat i zupełnie nie wiem dlaczego jej nie przeszedłem? Jak na razie, robi na mnie bardzo dobre wrażenie i widzę, że opinie są bardzo pochlebne. A graficznie gra rzeczywiście kojarzy mi się trochę z Borderlands.
0 kudosurban1212   @   13:38, 27.10.2013
świetna może nie,ale na pewno warto w nią zagrać również polecam.
0 kudosnikalij   @   21:36, 28.10.2013
W moim odczuciu produkcja ta jest genialna. Przeszedłem ją z wielka przyjemnością. Do tej opinii przekonały mnie świetna grafika, różnorodne lokacje oraz ciekawa, wciągająca narracja. Wybór broni nie jest może nazbyt oszałamiający, lecz właściwie wszystko to, co jest potrzebne odnalazłem bez problemu . Historia jest spójna i ciekawa. Natomiast komiksowe, klimatyczne cut scenki oglądałem z dużą przyjemnością. Samego zakończenia zbyt mocno "wypipanego" (pewnie autocenzura), nie zrozumiałem zupełnie. Jednak nic nie szkodzi, przechodząc tą grę po raz drugi (specjalnie dla zaliczenia strzałów premiowanych), bliżej się temu przypatrzę.