Satellite Reign (PC) - okladka

28 sierpnia 2015
28 sierpnia 2015
Strategiczna

Opis Satellite Reign (PC)
DevMat @ 16:41 07.11.2013
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

Satellite Reign to cyberpunkowa strategia czasu rzeczywistego oparta na klasycznych mechanikach tego gatunku. Za jej opracowanie odpowiada studio 5 Lives. Produkcja została sfinansowana na Kickstarterze.

Fabuła przenosi nas w przyszłość, gdzie skorumpowany rząd podlega pod wielkie korporacje. Społeczeństwo zostało podzielone na bogatych i biednych. Ci pierwsi żyją w luksusowych apartamentach na górnych poziomach miast, biedni natomiast ledwo wiążący koniec z końcem przesiadują w brudnych slumsach na dnie wspomnianych metropolii. Dodatkowo policja nie ułatwia im życia, zachowując się brutalnie, chroniąc tym samym obecną władzę. Światełkiem w tunelu dla najbiedniejszych okazuje się tajemnicza organizacja powstała w najciemniejszych zakamarkach slumsów. Próbują oni obalić istniejący rząd. Jednak czy ich plan rzeczywiście polega na wyrównaniu statusu społecznego dla wszystkich?

Gracz przejmuje kontrolę nad czterema członkami organizacji i wyrusza na misję. Każdy z nich posiada osobne umiejętności, a co za tym idzie jest lepszy w niektórych działaniach od innych. Twórcy zdecydowali się oddać grającemu dużą swobodę, dzięki czemu otrzymuje się możliwość wybrania ścieżki jaką się pójdzie. Nie wykonuje się z góry narzuconych zadań - to gracz sam decyduje jak osiągnąć cel. Można obrabiać banki, porywać ludzi czy też przekupywać innych. Jednak każde zachowanie nie pozostaje obojętne i spotyka się z odpowiedzą władz.

Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian, denilson,

Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?