Fallout: New Vegas (PS3)

ObserwujMam (18)Gram (3)Ukończone (4)Kupię (6)

Kody do Fallout: New Vegas (PS3)


bigboy177 @ 22:23 24.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Kodów do konsolowych wersji gry Fallout: New Vegas niestety nie ma, ale poniżej prezentujemy kilka sposobów na to, jak wykorzystać drobne błędy, celem ułatwienia sobie rozgrywki.

Łatwe doświadczenie:

Sposób 1:

Aby skorzystać z tego błędu należy posiadać umiejętność przemawiania (Speech) na 25 poziomie. Idź do obozu McCarran (Camp McCarran) i porozmawiaj z Angelą Williams w laboratorium naukowym. Wybierz:

Mam do Ciebie kilka pytań (I have some questions for you).

Następnie:

Jaka jest Twoja rola tutaj (What's your role here?).

A kiedy odpowie, wybierz:

Co sądzisz o Dr. Hildren? (What do you think of Dr. Hildren?).

Po uzyskaniu odpowiedzi wybierz natomiast:

[Mowa 25] Wydawało się, że jest skupiony na rezultatach. Może niezbyt na ludziach ([Speech 25] He seemed focused on results. Maybe not so much on people.).

Otrzymasz w ten sposób 28 punktów doświadczenia. Proces możesz powtarzać dowolną ilość razy.


Sposób 2:

Tym razem musisz mieć mowę na 30 poziomie oraz mieć status neutralny lub przyjaciel wobec NCR. Idź do obozu McCarran (Camp McCarran) i porozmawiaj z sierżantem Bitter-Root. Powinieneś go znaleźć w jednym z namiotów. Podejmij temat jego imienia, a wtedy pojawi się opcja, przy której będzie [Mowa 30] ([Speech 30]).

Możesz powtarzać tyle razy ile chcesz:

Bitter-Root. Masz nietypowe imię (Bitter-Root. You have an unusual name).

I następnie każdorazowo próbować robić użytek z umiejętności mowy. Potem zapytać coś innego, znowu wrócić do powyższego i ponownie wykorzystać opcję z "mową". Proces można powtarzać tyle razy, ile się chce.


Sposób 3:

Idź do Vault 11, a tam dostaniesz questa, w którym musisz dowiedzieć się co tutaj zaszło. Kiedy otrzymasz kod od zarządcy i wpiszesz go do jej komputera, zostaniesz poprowadzony do komnaty ofiarnej (sacrificial chamber). Skorzystaj z Stealthboy, aby po cichu minąć wszystkich, a kiedy otworzą się ściany po lewej, przejdź przez drzwi i podłącz się do głównego komputera. Dostaniesz kilka opcji, w tym po dwie z Obejdź (Override) i Pobierz (Download). Wybierz drugą opcję Pobierz, a otrzymasz 500 punktów doświadczenia. Nie odłączaj się od komputera, tylko ciągle wybieraj Pobierz, a każdorazowo zgarniesz 500 XP. Proces możesz powtarzać tyle razy, ile masz ochotę.


Sposób 4:

Graj w kasynie i w ruletkę. Za każdym razem dostaniesz 100 XP, niezależnie od tego czy wygrasz, czy przegrasz.

Nieograniczone kapsle:

Ukończ zadanie Wang Dang Automatic Tango, aby znaleźć Fisto, Sexbota. Następnie idź do kasyna Silver Rush i porozmawiaj z Fisto obok stołu do ruletki. Zaoferuje Ci on swoje usługi. Wybierz "Nie dziękuję (No thanks)", aby otrzymać 10 kapsli. Możesz wybierać tę opcję tyle razy, ile masz ochotę.

Darmowe naprawy:

Dzięki opisanemu bugowi będziesz w stanie naprawiać przedmioty do Twojego obecnego poziomu, bez wykorzystywania kapsli. Musisz najpierw zdobyć perka Potwierdzony Kawaler (Confirmed Bachelor) i wystarczającą liczbę kapsli aby pokryć koszta naprawy przedmiotu. Kiedy przybędziesz do Posterunku Mohave (Mohave Outpost) aby zdobyć ułaskawienie od nowego szeryfa Primm, podczas rozmowy z burmistrzem Knightem, pojawi się opcja, pozwalająca skorzystać z perka. Wybierz ją, a gdy będziesz coś naprawiał z jego pomocą, przedmiot zostanie naprawiony do Twojego poziomu umiejętności, a nie stracisz kapsli. Może to być przydatne z opisanym powyżej sposobem na nieograniczone kapsle, można mieć bowiem wszystkie przedmioty w idealnym stanie (nawet przedmioty, których części trudno znaleźć).

Łatwe zabijanie:

Zakup lub znajdź strzelbę anty-materii (Anti-Material Rifle). Następnie wyposaż ją w pociski zapalające. Wyceluj w przeciwnika lub przeciwników w VATS i zamknij VATS. Nie skorzystasz z żadnej amunicji ale wrogowie i tak zaczną płonąć i stracą życie. Nie stracisz w ten sposób ani karmy, ani reputacji, niezależnie od tego ilu przeciwników zabijesz. Uwaga: niedociągnięcie mogło zostać usunięte w jednej z aktualizacji gry.

To by było na tyle. Kolejne kody/porady postaramy się dodawać na bieżąco. Jeśli jakieś sami znacie, podzielcie się nimi w komentarzach, poniżej. Uzupełnimy wówczas niniejsze zestawienie.

Screeny i filmy z Fallout: New Vegas (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?