MiniGRY
Gorące Informacje:
Rockstar Editor dla GTA V na PS4 i Xboksa One zadebiutuje w kolejnej a...

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Kody do gry Sleeping Dogs PC

kody dodał:   Marcin "bigboy177" Trela   @   22:20, 07.12.2012
Kodów jako takich do gry Sleeping Dogs niestety nie ma, w związku z tym przygotowaliśmy garść przydatnych wskazówek, jak ułatwić sobie życie w świecie gry oraz zdobyć różne ciekawe gadżety.


Ubranie Rico z Just Cause 2

Aby odblokować ubranie Rico z Just Cause 2 trzeba mieć na dysku twardym zapis z tej właśnie gry. Dzięki temu ubraniu można wykonywać niektóre sztuczki kaskaderskie z większych odległości.


Kapliczki życia na mini-mapie

Po drugiej misji gwiazdy pop, Amanda pojawi się na zewnątrz twojego apartamentu. Weź ją na krótką przejażdżkę po mieście (np. do klubu Bam Bam oraz do Świątyni), zakańczając ją w szkole nauki walk. Aby zakończyć misję wypełnij ćwiczenia. Od tej pory będziesz mógł zaprosić Amandę na prawdziwą randkę. Ukończ ją z powodzeniem (robiąc jej zdjęcie), a niezdobyte kapliczki zdrowia pojawią się na mini-mapie. Każda kapliczka daje 10% punktów do maksymalnego poziomu życia.


Jadeitowe kapliczki na mini-mapie

Podczas misji Bam Bam Club spotkasz Tiffany. Ukończ tą misję aby zdobyć jej numer telefonu. Następnie zadzwoń popołudniu lub wieczorem i zaśpiewaj piosenkę kiedy spotkacie się w klubie Bam Bam. Zdobądź podczas śpiewania 90% lub więcej punktów aby ukończyć misję, a wówczas na mini-mapie pojawią się niezdobyte kapliczki jadeitowe.


Szkatułki na mini-mapie

W trakcie misji Ważny Gość (Important Visitir) spotkasz Ilyane. Dostęp do misji otworzy się dopiero gdy ukończysz grę w 70%. Zadzwoń do niej po ukończeniu misji, dziewczyna wyzwie Cię na wyścig. Pokonaj ją a dzięki temu na mini-mapie pojawią się szkatułki.


Kamery Szpiegowskie na mini-mapie

Podczas misji Podsłuchiwanie (Listening In) spotkasz Not Ping. Po misji Wielka Zdrada (A Big Betrayal) zadzwoni do Ciebie i zabierze Cię do miejsca, w którym będziecie hakować kamerę. Włam się do niej aby ukończyć misję, a kamery pojawią się na mini-mapie.


Łatwe hackowanie

Zacznij hackować od 9, 8, 7, 6, następnie przesuń jakąkolwiek żółtą liczbę do nowego miejsca i zamień czerwone numery cyframi 5, 4, 3, 2, 1, 0. Powtarzaj do momentu aż proces zostanie zakończony powodzeniem.


Łatwe pieniądze

Kiedy już będziesz w stanie robić zakłady w walkach kogutów, idź na arenę na lewym krańcu mapy. Większość aren kogucich ma limit jeśli chodzi o wysokość zakładów, ale ta po lewej stronie mapy nie ma. Zapisz grę na chwilę przed rozmową z postacią niezależną przed areną, następnie złóż zakład, wykorzystując maksymalną kwotę jaką posiadasz. Jeśli nie wygrasz po prostu wczytaj zapis i spróbuj ponownie. Proces możesz powtarzać ile razy masz ochotę.
Inne popularne kody:

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs
Premiera świat:14 sierpnia 2012Premiera polska:17 sierpnia 2012Gatunek:AkcjaPlatformy:PC, PS3, X360,
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że MiastoGier to dziesiątki tysięcy filmów zgromadzonych w naszym dziale video?
Komentarze do kodów (15 najnowszych):


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 03.09.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.