MiniGRY
Gorące Informacje:
Znamy rozmiar instalacji Assassin's Creed: Syndicate na konsoli Xbox O...

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Kody do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy PC


Lord of the Rings: War in the North (PC)

kody dodał:   Marcin "bigboy177" Trela   @   17:32, 08.03.2014
Standardowych kodów do gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy nie ma, ale poniżej znajdziecie garść wskazówek dotyczących m.in. trybu wyzwań, legendarnego oraz heroicznego. Jeśli natomiast szukacie standardowych kodów, to zapraszam do działu trainerów. Tamtejsze pliki ułatwią przechodzenie tytułu, oferując opcje przypominające kody.

Dwie mapy wyzwań:

Jeśli ukończysz opisane poniżej zlecenia, będziesz w stanie odblokować przypisaną mapę. Jeśli zatem uda Ci się zakończyć rozdział pierwszy, zdobędziesz mapy Lothlorien oraz Osgiliath.


Tryb heroiczny i Legendardy:

- Ukończ grę na normalnym poziomie trudności, a odblokujesz poziom Heroiczny.
- Ukończ grę na Heroicznym poziomie trudności, a odblokujesz Legendarny;


Niekończące się pieniądze:

Wejdź do jakiegokolwiek meny kupowania/sprzedawania i podświetl niepotrzebny ekwipunek (przedmiot zostanie sprzedany kiedy puścisz Prawy Trigger pada). Wciśnij zatem Prawy Trigger i wielokrotnie wciskaj przycisk A. Działać to będzie tylko na przedmiotach, które masz w menu ekwipunku (ikona tarczy), a nie na przedmiotach w torbie (ikona plecaka). Sztuczka działa w każdym sklepia, albo w menu sprzedaży / kupowania na ekranie szybkiej podróży. Co istotne działa on w wersji niezaktualizowanej. Po zainstalowaniu patchy może nie działać.

Łatwe pieniądze i przedmioty:

Grinduj w jednym z poziomów, a otrzymasz przedmiot Elfstone Of Congeniality. Daje on zniżkę 10% na wszystkie inne przedmioty. Załóż na siebie 10 z nich, a będziesz miał prawie 100 % zniżkę. Możesz wtedy kupić prawie wszystko w sklepie za 1 srebrną monetę, a następnie sprzedać za 30 tysięcy monet.

Najlepszym miejscem na wykorzystanie sztuczki jest Ettenmoors. Grindować możesz zacząć natychmiast po tym, jak postać Andriel mówi: "I see sunlight ahead". Zabijesz dwóch pierwszych orków łuczników, później resztę i pozbieraj rzeczy. Nie przechodź prze punkt zapisu, wróć do najbliższego miejsca, w którym możesz skorzystać z opcji "Szybkiej Podróży" i ponownie wróć do Rivendell, aby powtórzyć proces.
Inne popularne kody:

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Premiera świat:01 listopada 2011Premiera polska:04 listopada 2011Gatunek:RPGPlatformy:PC, PS3, X360,
Czy wiesz że:
Na nowym forum MiastaGier możesz nie tylko rozmawiać z innymi graczami i dzielić się wrażeniami z gier, ale również zbierać doświadczenie i stać się poważanym obywatelem naszego wirtualnego Miasta?
Komentarze do kodów (15 najnowszych):


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.