MiniGRY
Gorące Informacje:
Aktualizacja systemu PlayStation 4 do wersji 3.0 pojawi się już jutro

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Kody do gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci PC


S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (PC)

kody dodał:   Marcin "bigboy177" Trela   @   14:40, 09.03.2014
Standardowych kodów do gry STALKER: Zew Prypeci niestety nie ma, a w związku z tym, jeśli potrzebujesz pomocy podczas przechodzenia produkcji, możesz skorzystać z trainerów, które udało nam się zebrać w dziale plików. Pobierzesz je oczywiście całkowicie za darmo, potrzebujesz być jedynie zalogowanym w portalu.

Poniżej prezentuję natomiast garść podpowiedzi, dzięki którym ułatwisz sobie nieco zabawę. Jeśli sam także miałbyś jakąś ciekawą podpowiedź, to pisz proszę w komentarzach poniżej. Zaktualizujemy wówczas niniejszą listę.


Łatwe pieniądze:

Kiedy zaprzyjaźnisz się z technikami, możesz naprawiać przedmioty taniej. Wszystko, co uda Ci się zebrać (broń oraz różne przedmioty) możesz najpierw naprawić, a później rozłożyć na czynniki pierwsze (lunety, tłumiki itd.). W przypadku spluw warto też rozładować amunicję i wszystko sprzedać osobno. Dzięki temu zdobędziesz spore sumki pieniędzy.


Snajperka Vintar BC:

Zaraz po tym, jak rozpoczniesz grę, idź na spalone gospodarstwo rolne. Znajduje się tam spalony kawałek drewna oparty o ścianę zniszczonego budynku po prawej stronie. Wejdź po nim do góry, a następnie idź po dachach po lewej stronie, na najodleglejszym budynku znajdziesz snajperkę.


Detektor Velez:

Kiedy zaczniesz grę, spróbuj możliwie jak najszybciej zdobyć 6000 RU. Idź na spalone gospodarstwo rolne i zdobądź wspomnianą przed momentem snajperkę Vintar. Następnie idź do pilota w Skadovsku i poproś go aby wziął Cię do Yanova. Gdy tam będziesz idź do Kopachy. Jest tu około ośmiu zombie. Idź na tyły budynku i wyeliminuj je z użyciem snajperki. Z przodu domu jest dźwig, wejdź do środka, a znajdziesz detektor Valez. Wróć do pilota i wróć Skadoska. Będzie Ci teraz znacznie łatwiej znajdować artefakty i pozyskiwać pieniądze na lepsze wyposażenie.


Antybiotyki:

Kiedy pierwszy raz przechodzisz przez leżę Krwiopijców (Bloodsucker's Lair) z Grouse, wyjdziesz na zewnątrz przez tunel. Jeśli pójdziesz tunelem w przeciwnym kierunku, znajdziesz lekarstwa, które będą pierwszymi, jakie możesz zdobyć. Pomogą Ci wytrzymać w złych warunkach (weź trzy antybiotyki, aby być odpornym). Możesz je zdobyć także w jaskini na północnym wschodzie spalonego gospodarstwa rolnego.


Zestrzelony UAV:

W północno-zachodnim zakątku mapy Jupitera znajdziesz rozbite UAV w kraterze. Możesz zabrać zawartość komputera, a Nitro ją dla Ciebie odkoduje. Daje Ci to lokacje trzech miejsc, w których znajdują się notki Streloka, a które są konieczne do zdobycia osiągnięcia Keeper of Secrets. Dzięki nim zdobędziesz też SGI5K Streloka, będące najlepszym karabinkiem w grze, ponieważ jest w stanie korzystać z tłumika, m203 oraz z wszystkich modeli lunety Susat.


Odporność na emisje:

Jeśli przeżyjesz trzy emisje, to będąc zdrowym będziesz w stanie przetrwać emisje bez korzystania z antybiotyków, ze względu na efekt powstały po korzystaniu z lekarstw.


Zabijanie Krwiopijców:

Kiedy atakują cię Krwiopijcy, możesz spróbować od nich uciec. Kiedy po chwili się obrócisz, pokraki mogą iść w jednej linii, co ułatwi Ci ich zdjęcie.
Inne popularne kody:

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci
Premiera świat:02 października 2009Premiera polska:27 listopada 2009Gatunek:Akcja / StrzelankaPlatformy:PC,
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że MiastoGier zawiera ranking najlepszych polskich graczy konsoli PlayStation 3?
Komentarze do kodów (15 najnowszych):

Dodał: nikalij      @ 20:42, 12.03.2014

Bardzo ciekawe i trafne podpowiedzi- jestem od lat fanem tej serii, a o pewnych szczegółach zupełnie nie wiedziałem- dzięki.


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.