MiniGRY
Gorące Informacje:
Batman: Arkham Knight na PC powróci wraz z końcem października

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Kody do gry Dead Island PC

kody dodał:   Marcin "bigboy177" Trela   @   00:07, 11.03.2014
Inwentarz

Aby skutecznie korzystać z inwentarza, pamiętaj aby cały czas mieć choćby kilka wolnych slotów, po to aby umieszczać w nich nowe przedmioty. Nie ma sensu nosić wszystkiego, a tym bardziej broni, które są zniszczone, lub które zadają małą ilość obrażeń. Wszystko co nie potrzebne staraj się sprzedawać.

Pamiętaj, że broń się niszczy

Ze względu na to, iż każdy rodzaj oręża się zużywa, warto czasem skorzystać z siły własnych mięśni. W ten sposób nie będziesz niszczył broni, a ze słabszymi zombiakami bez problemu sobie poradzisz. Czasem warto też uniknąć starcia, jeśli to możliwe. Broń nie ulega zniszczeniu, gdy nią rzucasz - może się to okazać przydatne.

Staraj się uwięzić zombie

W wielu miejscach dostępne są płotki, ogrodzenia, tudzież baseny, które pozwalają uwięzić chwilowo nieumarłych, a ty w tym czasie będziesz w stanie ich eliminować nie narażając siebie na obrażenia. Czasem warto też wskoczyć na jakieś kubły, tudzież stojący samochód.

Kopiowanie pozycji w Inwentarzu

Grając w pojedynkę przejdź do punktu kontrolnego i rzuć na ziemię przedmiot, który chciałbyś sklonować. Odbierz sobie życie jakąś mieszanką wybuchową, a kiedy pojawi się odliczanie do respawnu zatrzymaj grę i załaduj punkt kontrolny. Wszystko co upuściłeś znajdziesz zarówno na ziemi, jak i w magazynie. Nie stracisz też żadnych pieniędzy za odpalenie gry od ostatniego punktu kontrolnego.

Łatwa Kasa

Wejdź do magazynu i zdobądź młotek oraz kij baseballowy. Szybko idź do kościoła i sprzedawaj je za około 400 dolarów. Po powrocie do magazynu oba przedmioty będą w nim z powrotem, a to pozwala powtarzać opisaną czynność tyle razy, ile masz na to ochotę.

Uwaga: wszystkie opisane dziury/exploity mogą zostać usunięte w łatkach, a w związku z tym, nie gwarantujemy ich działania.
Inne popularne kody:

Dead Island

Dead Island
Premiera świat:06 września 2011Premiera polska:09 września 2011Gatunek:Akcja / StrzelankaPlatformy:PC, X360, PS3,
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że będąc zarejestrowanym czytelnikiem możesz posiadać blog, gromadzić doświadczenie oraz osiągnięcia za przeróżne czynności na stronie?
Komentarze do kodów (15 najnowszych):


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 10.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.