MiniGRY
Gorące Informacje:
Halo 5 - zdecydowana większość graczy nie korzysta z podzielonego ekr...

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Kody do gry Dungeon Siege 3 PC


Dungeon Siege III (PC)

kody dodał:   Michał "MicMus123456789"   @   20:58, 25.08.2011
CHECKPOINTY
Checkpointy, czyli charakterystyczne żółte słupy światła, oprócz możliwości zapisania stanu gry pozwalają też na pełną regenerację paska zdrowia głównego bohatera i jego pomocnika. Do miejsc tych w rezultacie warto często powracać, szczególnie jeżeli widzi się przed sobą większą komnatę, w której może znajdować się duża grupa wrogów lub boss. Godne odnotowania jest to, że użycie checkpointu nie jest możliwe jeżeli bohater rozpoczął już jakąś bitwę. W takiej sytuacji trzeba rozprawić się z przeciwnikami, bądź też spróbować ich zgubić.

EKWIPUNEK
Za każdym razem gdy odnalazło się lub zdobyło nowy przedmiot gra informuje o tym jaka postać może z niego skorzystać, wyświetlając jej portret. Jeżeli portret nie jest widoczny, to może to oznaczać, że na danego pomocnika jeszcze się nie natrafiło. W takiej sytuacji warto pozostawić w inwentarzu nieużywane przedmioty, tak by móc je później ewentualnie przekazać nowemu podwładnemu. Jest to szczególnie wskazane w przypadku rzadkich przedmiotów oznaczanych kolorem niebieskim i pomarańczowym.

WSKAZYWANIE DROGI DO CELU
Gra posiada wbudowany mechanizm, dzięki któremu możliwe jest poproszenie jej o wskazanie drogi do aktualnego celu. W pierwszej kolejności trzeba jednak wybrać z dziennika pożądany quest. Szczególnie zalecane jest używanie tej funkcji w przypadku pobocznych zadań, gdyż do miejsc rozwiązywania głównych questów prędzej czy później i tak się dotrze.
Inne popularne kody:

Dungeon Siege 3

Dungeon Siege 3
Premiera świat:17 czerwca 2011Premiera polska:17 czerwca 2011Gatunek:Akcja / RPGPlatformy:PC, PS3, X360,
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że MiastoGier to dziesiątki tysięcy filmów zgromadzonych w naszym dziale video?
Komentarze do kodów (15 najnowszych):


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.