Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Recenzja Call of Duty: Black Ops 4 - nie samym battle royale gra żyje (PS4) - komentarze

Offline
balic87 //grupa Mieszczanie » [ Mieszczanin (exp. 82 / 100) lvl 5 ]0 kudos
A dla mnie z kolei ta gra to wielka kpina ktora powinna powinna zostac wydana w formie samodzielnego dodatku do poprzedniej odslony o tytule: CoD BO3 battle royale DLC, poniewaz poza samym trybem BR jest to tak naprawde poprzednia odslona z innymi mapami i kilkoma kosmetycznymi zmianami ktore przewaznie wprowadza sie w formie zwyklej aktualizacji ...

Ale po co robic to za darmo lub wprowadzac rozszerzenie za kilkadziesiat zł jak mozna zrobic z tego pelnoprawna kontynuacje serii pomimo jej braku i zarobic na tym krocie !
Oby nie wplynelo to niekorzystnie na rynek gier w przyszlosci i oby inne produkcje nie szly rowniez na taka latwizne oferujac rozwinieta kampanie dla tych ktorzy oczekuja czegos wiecej !

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 8816 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
No niestety, gra która kosztuje ponad 200 zł powinna jednak oferować coś więcej oprócz trybu multi. I jeszcze to tłumaczenie Treyarch, że chcą się rozwijać, dlatego zrezygnowali z kampanii dla jednego gracza. Ale cóż, niektórzy gracze po prostu dają się wydoić.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6693 / 7200) lvl 12 ]1 kudos
Mnie też szkoda, że nie ma tam singla, ale od dawna wiadomo, że gracze nie kończą gier, a singla z CoD-ów to już wybitnie. Napisy końcowe w BOIII na PC zobaczyło aż 11% graczy. I nie mam tutaj na myśli wyższych poziomów trudności, tylko jakikolwiek, bo przy Doświadczonym i wyżej liczba ta spada do żenujących 4%. W skali mikro brak singla to wada, ale w skali makro obejdzie mało kogo.
Mnie osobiście multi CoD-ów zawsze się podobało, ale brak kampanii przekreśla dla mnie zakup, jakkolwiek tryb sieciowy by nie był miodny.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 8816 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: Dirian
Tak swoją drogą, to znam co najmniej kilka osób, które COD-a kupują tylko dla multi, a singla nawet nie ruszają. Więc im to obojętne czy single jest czy go nie ma.

Może i multi jest ważniejsze i całkiem dobre, ale to nie zmienia faktu, że ~60 euro za grę z samym trybem wieloosobowym jest kpiną.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7425 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: dabi132
~60 euro za grę z samym trybem wieloosobowym jest kpiną.

Dziś jest masa gier multiplayer only, singleplayer nie jest obowiązkiem, więc cena 60 euro nie jest niczym, co powinno dziwić. Tym bardziej, że multiplayer jest bardzo rozbudowany i można pokusić się o stwierdzenie, że dostajemy trzy gry - battle royale, klasyczne multi i tryb Zombie z co-opem, czyli jakby nie patrzeć, zawartości jest tu sporo.

Liczba czytelników: 462993, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 46881 wątków oraz napisali 639151 postów.