Ryse: Son of Rome PC - komentarze

Offline
Pietek=) //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6236 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Pomimo ataku klonów, schematycznej walce i wielu głupiutkich rozwiązań ( strzelanie ze scorpio jak z karabinu, ) to bawię się bardzo dobrze. Piękna gra z widowiskowym systemem walki z zadowalającą fabułą i przede wszystkim z klimatem. Wyśmienite zaprojektowane lokacje z masą smaczków i widoczków. Szybka, pędząca rozgrywka nie dająca momentami wytchnienia.
Oczywiście nie jest to gra wybitna ale zadowalająco dobra, obsadzona w moim ulubionym okresie historii, który został przedstawiony w ciut przekoloryzowany sposób.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Gra prosta, niestety krótka, ale za to genialnie opowiada przedstawią historię Szczęśliwy Walka jest miodna, a egzekucję przeciwników robią wrażenie nawet za setnym razem. Do tego rozwój postaci gdzie progres jest odczuwalny, zabrakło w sumie tylko ulepszania czy może raczej samego dobierania ekwipunku, ale pewnie zepsułoby to opowiadaną historię. Grafika również robi wrażenie szczególnie jeśli idzie o bohaterów i ich ubiór, bardzo dobrze prezentują się twarze bohaterów, a pancerze prezentują się równie okazale. A co do fabuły od początku do końca wciąga i trzyma, spokojnie można by historie z gry przenieść na ekrany kin.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1309 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Zachęcony Waszymi pozytywnymi opiniami (choć było to chyba w wątku konsolowym), zakupiłem i przeszedłem tę grę. Sześć godzin, więc po tym względem szału nie ma, ale generalnie jestem zadowolony. Tylko do końca gry nie mogłem się ogarnąć i co rusz myliłem blok tarczą i cios tarczą. Dumny No i kamera mogłaby czasem nieco lepiej chodzić. Ale z 7/10 dam spokojnie.

Liczba czytelników: 462913, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 46863 wątków oraz napisali 639026 postów.