Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii (28 października do 3 listopada 2018 roku) - Red Dead Redemption II znowu na szczycie - komentarze

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6693 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Wysoka lokata Forzy Horizon 4 to moim zdaniem trochę zaskoczenie - nie dlatego, że gra jest nie warta zainteresowania, ale przecież jest obecna w GamePassie. Czyżby zatem usługa MS nie cieszyła się takim powodzeniem?
Crash powrócił do sprzedażowej topki,, ale to akurat zasługa pojawienia się portów na Xboksa i PC. Poza tym rychła premiera Spyro także przypomniała graczom o tym klasyku z PSX.
Inna sprawa, że choć możemy sobie hejtować Black Ops 4 ze względu na brak singla, ludzie po prostu go kupują, więc pewnie jeszcze przez długi czas będzie się dobrze sprzedawać.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7425 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: shuwar
GTA 18 miejsce!!!! Koniec świata Uśmiech

GTA V sprzedało się w ilości 100 milionów, więc cel został osiagnięty - teraz może sobie już spadać. Uśmiech A i tak GTA Online jest wciaż w doskonałej kondycji.
Cytat: guy_fawkes
Wysoka lokata Forzy Horizon 4 to moim zdaniem trochę zaskoczenie - nie dlatego, że gra jest nie warta zainteresowania, ale przecież jest obecna w GamePassie. Czyżby zatem usługa MS nie cieszyła się takim powodzeniem

Forza Horizon 4 w singlu starczy na spokojnie 70h, a w multi można grać rok. Ja wolałbym kupić raz i mieć spokój. Do tego by grać online trzeba opłacać Golda, więc nie dziwię się, że ludzie wola kupić wydanie pudełkowe niż opłacać dwa abonamenty. Akcja gry dzieje się w UK, więc dla Brytyjczyków to też pewnie jakiś motor napędowy do zakupu.

Offline
profesjonalista19 //grupa Growi Bohaterowie » [ Geralt (exp. 300 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Cytat: shuwar
I znowu wyniki będą tendencyjne.
Ale na poważnie, to nie uważam, że RDR będzie tak mocno okupować listę latami jak GTAV.

To na bank. Sam jeszcze nie kupiłem swojej kopii ale nie jestem pewien westernowego klimatu. Ale z ciekawości kupię n 100% jak trochę potanieje i jestem pewien że nie jestem jedyny

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7425 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: profesjonalista19
nie jestem pewien westernowego klimatu.

Kiedyś też nie byłem, a po zagraniu w pierwszą część zacząłem oglądać westerny. Dobra gra lub książka potrafią wybudzić w nas nowe zainteresowania. Ale prawda, że raczej RDR 2 nie ma szans powtórzyć sukcesu GTA V. W GTA może zagrać każdy Janusz, który odpali grę na chwilę, by porobić rozwałkę w mieście. W RDR tak się nie da - dla niektórych długie wędrówki na koniu mogą okazać się nudne, a do tego mamy tu poważną fabułę, a nie film senscyjny rodem z GTA. Rockstar właśnie ogłosiło, że do sklepów trafiło już 17 mln egzemplarzy, więc tak czy owak 30 mln powinno pęknąć, a założę się, że na PS5 i nowego Xboksa dostaniemy remaster, który podbije wynik.

Liczba czytelników: 462993, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 46881 wątków oraz napisali 639151 postów.