Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Electronic Arts chce poprawić wizerunek firmy - komentarze

Online
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Uśmiałem się i to niesamowicie Szczęśliwy Chcą poprawić wizerunek firmy więc zamiast rezygnować lub ograniczyć monetyzację gier zatrudniają sztab ludzi, który ma dbać o "dobrą" monetyzację gier xD EA chyba mocno się przywiązało do nagrody dla najgorszego wydawcy.

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1020 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
I tak tego wizerunku nie poprawią. A wręcz powiedziałbym, że tym naiwnym zewsząd tłumaczeniem nie dość że dalej w oczach graczy są pazernymi hienami, to teraz w dodatku wychodzą na idiotów. Przecież tylko i wyłącznie idiota by nie zauważył podczas testów gry, że coś jest nie tak z tymi skrzynkami.
Do tego była chyba beta i bodajże już wtedy szły sygnały ze społeczności, że jest problem. Nie zrobiono nic. I napiszę więcej. Nic by się nie zmieniło gdyby akurat nie SW: The Last Jedi i reakcja Disneya, która swoją drogą poprzez grę nie chciała oczerniać jeszcze bardziej i tak już oczernionego Disneyowego SW po kiepskim The Force Awakens.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7422 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Majac trzy platformy w sezonie ogórkowym na szczęście nie muszę się ratować średnia multiplatforma od EA lub Ubisoftu, bo ogrywam najlepsze exy każdej z platform. Ostatnio pobrałem NFSa z 2015 roku i niestety zmarnowałem 20h. A trzeba było kupić zimowe rozszerzenie do Forzy Horizon 3. EA dziś robi wyroby growo-podobne i tylko zewnętrzni partnerzy ratuja wizerunek tej firmy np. za sprawa A Way Out lub Titanfall.

Online
logan23 //grupa Wojownicy RPG  (ostrzeżono 2 razy!) » [ Postowy Huragan (exp. 1818 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Eh EA się nie zmieni. Nawet nie czekam na nowego Battlefielda a druga sprawa czy oni nie widzą że pogrążają się coraz bardziej. Na szczęście ja nie jestem zainteresowany ich grami. Panom z ea, dziękuje i możemy ogłosić żałobę narodową. Bioware już nie ma, wystarczył ten artykuł żeby zniechęcić do kupowania ich gier i przepowiadam wam że Bioware zostanie przeżute i wyplute. Czyli zamknięte.

Liczba czytelników: 462930, z czego dziś dołączyło: 5.
Czytelnicy założyli 46871 wątków oraz napisali 639081 postów.