Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

Kingdom Come: Deliverance (PC)

ObserwujMam (19)Gram (5)Ukończone (5)Kupię (15)

Kingdom Come: Deliverance - patch 1.4 poprawi wydajność wersji PC - komentarze

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 7699 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: frycek88
A kiedy łatki dla konsol? No ludzie. Porażka.

Ja tylko przypominam, że Kingdom Come: Deliverance to gra niezależnego studia, a nie tytuł AAA, mający kilkanaście milionów dolarów budżetu. Dajcie twórcom trochę czasu na naprawę błędów.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6505 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Budżet mieli rozsądny, ale przecież KC to nie prosty shooter, tylko na wielu płaszczyznach pionierskie RPG z wieloma głęboko zakorzenionymi, skomplikowanymi mechanikami, które zostały dobrze przemyślane i z pewnością wymagały mnóstwo pracy i testów. A to musiało srogo kosztować. W takim kontekście, jak również historii samego studia i stojących za nim ludzi jestem w stanie zrozumieć techniczne braki. Tym niemniej kiedyś chętnie sam sprawdzę, o ile wersja na podstawowe konsole zostanie jeszcze zoptymalizowana.

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1439 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Zapytajcie się lepiej jaki budżet ma Bethesda robiąc wszystkie te coraz biedniejsze i coraz bardziej uproszczone gry, które muszą poprawiać fani. I ilu pracowników nad nimi pracuje. W sumie to całkiem zastanawiające jest, że jednym w branży wolno więcej i nawet nad błędami niektórzy będą się zachwycać, bo przecież IM wolno. Najciekawsze jest to, że na więcej potknięć mogą sobie pozwolić ci duzi i bogaci, zaś małe, nowe studia gnoi się za najmniejszy błąd. Chyba powinno być na odwrót? A już całkiem rozwaliła mnie GOLowa recenzja Skyrima w minusach umieszczająca słabą fabułę, nijakie dialogi, płaskie postacie, rozczarowujące smoki i sporą garść bugów zakończoną oceną 10/10 Szczęśliwy

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 ]0 kudos
Cytat: sebogothic
Zapytajcie się lepiej jaki budżet ma Bethesda robiąc wszystkie te coraz biedniejsze i coraz bardziej uproszczone gry,

Bethesda? Jak to biedne produkcje?
Doom 2016: gra rewelka, nie słyszałem o bugach.
The Elder Scrolls Online - gigantyczna gra, ciągle rozwijana, dodawana zawartość, mnóstwo graczy online: nie słyszałem / nie zauważłem większych bugów

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1439 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Wysoko? Na metacritic oceny graczy wahają się od 5,4 do 6,6 w zależności od wersji. Najlepiej oceniany przez graczy Fallout w 3D to New Vegas, którego nie zrobiła Bethesda tylko Obsidian. Już się boję co zrobią z serią TES mają wspaniałe uniwersum, a nie potrafią z niego skorzystać. Zapewne gdyby grę z serii zrobiłoby dowolne studio to gra byłaby lepsza. W TES VI zapewne dodadzą tryb budowania wioski, dorzucą tower defense, a w DLC będzie battle royale. Szczęśliwy Generalnie po Skyrimie, który jest dość miałki i kilku godzinach w Fallout 4, gry Bethesdy mało mnie obchodzą.

Liczba czytelników: 460941, z czego dziś dołączyło: 12.
Czytelnicy założyli 46198 wątków oraz napisali 632530 postów.