Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
GTA V sprzedaje się lepiej niż zeszłoroczne hity - komentarze

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6503 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Nie ma się co dziwić - hit pełną gębą na dziesiątki jeśli nie setki godzin, dla wielu pozycja obowiązkowa po kupnie konsoli czy upgradzie peceta. Kiedyś miałem szatański plan przejść całą serię tak samo, jak czynię to z Tomb Raiderami, ale to raczej pobożne życzenie przez padaczkową kamerę w jedynce.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7238 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: guy_fawkes
Kiedyś miałem szatański plan przejść całą serię tak samo, jak czynię to z Tomb Raiderami, ale to raczej pobożne życzenie przez padaczkową kamerę w jedynce.

O jedynce i dwójce już lepiej zapomnieć, chociaż swój urok miały. Ostatnio wróciłem do GTA III i San Andreas i niestety muszę przyznać, że odsłony z ery PS2 mocno się zestarzały. Szczególnie w trójce strzelanie to masakra, więc jeśli ktoś myśli o powrocie to najlepiej na PC, gdzie mamy klasyczne celowanie myszka. Do tego oprawa na PC jest klasę wyżej, nie wspominajac o modach. Niemniej, wysoki poziom trudności niektórych misji wynika z przestarzałej i niedoskonałej mechaniki, co bywa irytujace.

Gdybyś chciał więc zagrać to polecam po prostu zaczać od GTA IV. Choć pod względem różnorodności to ogromny krok w tył względem San Andreas (co może zbudować poczatkowe złe wrażenie), gra nadrabia czymś innym, przede wszystkim żyjacym miastem. Potem można przejść dwa rewelacyjne dodatki fabularne, ktore przywracaja różnorodność z ery PS2. Albo od razu na Twoim miejscu zagrałbym w GTA V, któremu niczego nie brakuje i łaczy to, co najlepsze z ery PS2 i GTA IV (i RDR).

Online
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 7610 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
To logiczne, że GTA V sprzedaje się tak dobrze. W końcu to najnowsza odsłona, a druga sprawa jest taka, że zawiera bardzo rozbudowany tryb sieciowy dla którego bardzo wielu ludzi go kupiło.
Cytat: TheCerbis
A jakiś najnowszy patch do wersji pudełkowej nie załatwia sprawy?

Jest taki patch. Dodaje wsparcie dla Windows 8; 8.1 oraz 10. Pobrać go można tutaj: http://gtasi(...)8_0.html

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6503 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Cytat: Guilder
W GTA III jest tragedia przed wszystkim z odpornością samochodów. Pięć kul w drzwi i fura zaczyna płonąć.
Zaś GTA IV nie działa na Win 10.
Dlatego nie jest to łatwa i niekoniecznie przyjemna sprawa, ogarnąć wszystkie GTA od początku.

Nie z takimi rzeczami już sobie radziłem, nie takie absurdy widziałem. Gorzej niż w Daikatanie na pewno nie będzie. Dumny Stare Tomb Raidery też dostarczają masy problemów - najbardziej kompatybilne z jakimiś modami czy programami są wersje z GOG-a albo Steama, natomiast ja posiadam polskie, pudełkowe, zbiorcze wydanie.

Do SA włącznie to raczej PC, a przynajmniej 1-3, bo akurat mam trylogię z PKK. GTA IV nawet nie rozważam na PC - mody mnie kompletnie nie interesują, więc zadowolę się wydaniem konsolowym.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6503 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Jestem tego świadom, ale nie jest to dla mnie tak istotna kwestia, jak wygoda grania. Poza tym już nie inwestuję w PC i do staroci używam kilkuletniego lapka. Można odpalić wersję z X360 na XO we wstecznej kompatybilności, więc tę kwestię mam rozwiązaną. Jedyne, co tak naprawdę stracę, to możliwość instalacji nieoficjalnego spolszczenia, ale to GTA, a nie Torment, więc problem praktycznie nie istnieje.

Liczba czytelników: 460921, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 46187 wątków oraz napisali 632440 postów.