Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Dark Souls Remastered na PC będzie 50% tańsze dla posiadaczy oryginału - komentarze

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6503 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Kupka kupką, ale zdarzają się remastery, po które nawet jako posiadacz oryginału warto sięgnąć, bo gra z kilometra wieje nową jakością, jak choćby Halo: Combat Evolved Anniversary, dla mnie jeden z wzorcowych przykładów. Nie mam podstaw, by liczyć na coś takiego w tym przypadku. Za wcześnie.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7238 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Crash i Halo: Combat Evolved stoja tak naprawdę w rozkroku pomiędzy remasterem a remakiem. Po Crasha sięgnałem bez wahania, pomimo że mam oryginały kupione na PS3. Nie boli mnie, że płacę drugi raz, bo po prostu warto i mam nadzieję, że więcej klasyków zostanie odświeżona w taki sposób (Spyro Collection proszę).

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6503 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Tylko że oba unowocześniono w inny sposób - Crasha napisano niemalże od zera (z tego, co pamietam, autorzy mieli tylko dane o geometrii poziomów), a Halo hula jednocześnie na 2 silnikach, między którymi można się płynnie przełączać. Oczywiście można też robić remastery mniejszym kosztem, ale dobre technicznie, jak Shadow of The Collossus, ICO czy MGS HD Collection - wciąż pokazujące klasę przy potworkach w rodzaju Silent Hill HD Collection.

Liczba czytelników: 460920, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 46187 wątków oraz napisali 632437 postów.