Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

Assassin's Creed: Rogue (PS3)

ObserwujMam (10)Gram (4)Ukończone (8)Kupię (5)

Assassin's Creed: Rogue Remastered zapowiedziany - premiera w marcu - komentarze

Offline
lukas94mos //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 686 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Ta część chyba nie jest starsza od Black Flaga czy AC III więc po co? według mnie sam Black Flag bardzo ładnie wygląda chociaż widziałem tylko na YT a u mnie sie tnie co prawda na najniższych jakie się da ale grać się da i nadal ładnie wygląda mimo to a szczególnie pływanie statkiem.

Offline
profesjonalista19 //grupa Growi Bohaterowie » [ Geralt (exp. 279 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Cytat: dabi132
Po co? Łatwa kasa.

Wg mnie idzie to wszystko w złym kierunku. Wszystko kasa kasa, a gier z dobrą fabułą coraz mniej. Moda na sandboxy owinięte grafiką albo multi z mikropłatnosciami. Ale po co robić dobre nowe gry jak można odświeżyć starocia i klepać kasę...Bo grafika...naprawdę gracze jak ja dla których to opowiedziana historia i grywalność to to czym gra powinna się reprezentować to gatunek zagrożony??

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6503 / 7200) lvl 12 ]1 kudos
Akurat Rogue jest mniej znaną częścią serii i moim zdaniem wartą spopularyzowania - ma dobrą historię i bohatera, a przede wszystkim ukazuje inną perspektywę. BF było fajną grą o piratach, ale kiepskim AC - tutaj wypada to zdecydowanie lepiej. No i interesująco łączy się fabularnie z Unity. Gdybym nie ograł tego wcześniej na PS3, kupiłbym remaster. Jeśli ktoś wtedy pozbył się starej konsoli, ma szanse nadrobić Rogue.

Online
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 7610 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
@guy_fawkes: Owszem Rogue lepsze jest od Black Flag, tym bardziej od AC III, które moim zdaniem nie miało jakiegoś wyrazistego bohatera i fabuły. Tu jest inaczej i warto w tą część zagrać, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. Natomiast jeśli ktoś już grał w ten tytuł to dla samej grafiki nie warto go kupować.

Liczba czytelników: 460920, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 46187 wątków oraz napisali 632439 postów.