Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Złotówka jest już oficjalną walutą na Steam - komentarze

Offline
lukas94mos //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 682 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Cytat: dabi132
Jakież zamieszanie było na lowcygier.pl
Chyba ludzie oczekiwali, że Valve pomyli się i ceny zostaną przeliczone 1€ = 1 PLN. Niestety tak się nie stało. Chociaż cena 11.99 zł za This War od Mine kusi.


Na łowcach to od 19 godziny w parę minut czat zrobił się jak na twitchu u izaaka Szczęśliwy co do tych cen faktycznie fajnie zrobili ale na przykład nie mogę kupić GTA5 i pewnie jak to naprawią to ceny pójdą w góre ;)

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 968 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Ta, miał być ponoć korzystny przelicznik. Z ciekawości zerknąłem, a tam wcale nie nowości za 260 zł xD Morał z tego taki że jak zwykle na steam nic się nie opłaca kupić i jak zwykle trzeba zaglądać na keyshopy i kombinować czy bardziej się opłaca w dolcach, euro, funtach, a może dolarach australijskich, bo na pewno nie w złotówkach Dumny

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
W naszych sklepach cyfrówki też potrafią kosztować więcej niż pudełkowe wydanie więc nie jest źle. Ogólnie jak spojrzałem na swoją listę życzeń na steamie to po przeliczeniu opłaca mi się bardziej to co upatrzyłem, choć nie wiem czemu nie mogę kupić czy nawet zobaczyć ceny GTAV czy No Man's Sky.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6432 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Przejrzałem swoją Steamową listę życzeń - wiele pozycji nie ma ceny, a te, co mają, kosztują chyba mniej więcej tyle samo, ile wcześniej w euro. Szału nie ma, to prawda, ale widok cen w złotówkach pozwala już na pierwszy rzut oka dużo lepiej zorientować się w opłacalności oferty, co będzie nieocenione przy zalewie tytułów na wyprzedażach.

Liczba czytelników: 460108, z czego dziś dołączyło: 20.
Czytelnicy założyli 45951 wątków oraz napisali 630854 postów.