Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Najnowszy trailer Horizon: Zero Dawn prezentuje grę, zarys fabularny i polski dubbing - komentarze

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 ]0 kudos
No może dubbing całkiem nieźle wyszedł... jednak brzmi dziwnie. Jakoś nasz rodzimy język średnio pasuje do gier, stwierdzam po dłuższym zastanowieniu. Tytuł wygląda pięknie, jednak sama historia czuję, że nie do końca by mnie wciągnęła. No ale cóż... to tytuł jedynie na PS4 (chyba, że z czasem wyjdzie na PC).

Offline
TheCerbis //grupa Legendarni Growi » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
Tu nie chodzi do końca o język, choć też jest taka kwestia, że kto wyobraża sobie akcję danej, zagranicznej gry z dubbingiem w Polsce? Głównie to kwestia należytego przekazania emocji oraz odpowiedniej modulacji. To też głównie bardzo kuleje w naszych rodzimych filmach. Za to voice over z filmów animowanych w większości jest świetny.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Cytat: TheCerbis
Czemu w zasadzie aż tak? Co cię skłania do tego wyczekiwania?


Żebym ja to wiedział Dumny Mam tak od pierwszej zapowiedzi gry. A każdy kolejny materiał z gry jeszcze bardziej mnie nakręca na grę. Sama gra to chyba przyzna każdy zapowiada się bardzo dobrze. Pomijając kwestie techniczne sam pomysł na grę jest świetny, fabuła zapowiada się bardzo dobrze, do tego wielki otwarty świat, elementy RPG i niczym nieskrępowana wolność w poznawaniu tego świata.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 7020 / 7200) lvl 12 ]0 kudos


ObrazekCiekawe co bedzie w tym miescie. Mam nadzieje, ze dadza cos ciekawego do roboty, a nie tylko kilka sklepikow i zamek wladcy. Oczywiście nie Novigrad, ale taki trochę większy Oxenfurt z W3 wystarczy. ;)

Na PS4 Pro w 1440p/1800p pewnie wypali galki oczne, ale mnie bardziej interesuja roznice w 1080p.

Liczba czytelników: 457830, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 45255 wątków oraz napisali 626386 postów.