Strona główna » Tematy wolne » Podgląd tematu
Artykuł - Recenzja Łotr 1 - surowo i efektownie, czyli tak, jak być powinno - komentarze

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 ]0 kudos
No jest nieźle - Łotr jest znacznie lepszym filmem niż część VII.

Uwaga duuuuży spoiler
Rzeczywiście, nie ma zbędnych komicznych postaci. Robot K1 jest genialny, ma surowy charakter, w odróżnieniu do uprzednich jar jar binksów i coraz bardziej ucukierkowanego C3PO.

Wreszcie ktoś miał jaja i jak w finale Mass Effect (jeszcze raz uwaga SPOILER) nie bał się uśmiercić głownych bohaterów. To się nazywa realizm. Czy zawsze główne postacie muszą wychodzić bez szwanku?

Mi się film trochę zaczął dłużyć po godzinie (przez moment czułem się nieco zagubiony, kto jest kim, z kim walczy, przeciw czemu...) ale po kolejnych 30 minutach znowu się rozkręciło. Zbrakło mi mimo wszystko takiego szlifu i czegoś zaskakującego (sam nie wiem czego). Ostatecznie mogę powiedzieć, że to porządne kino S/F z uniwersum SW wycenione przeze mnie na 6,5/10.

Offline
tinyLiza //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ El Mariachi (exp. 1072 / 1600) lvl 9 ]1 kudos
W końcu wczoraj udałam się na Łotra, i wiecie co? Zaskoczył mnie pozytywnie Szczęśliwy Znając dość dobrze uniwersum, wiedziałam czego się spodziewać. Bałam się, że powtórzą przekombinowanie, którego doświadczyłam oglądając część 7. Bardzo zgrabny film, po seansie poczułam się usatysfakcjonowana, duży plus Szczęśliwy

Liczba czytelników: 458197, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 45409 wątków oraz napisali 627444 postów.