Vikings: Volves of Midgard (XBOXONE) - okladka

Vikings: Volves of Midgard (XBOXONE)

Premiera:
28 marca 2017
Premiera PL:
28 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Vikings: Volves of Midgard (XBOXONE)
Dirian @ 19:51 27.02.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 21h 0min

+ czaswięcej

Vikings: Wolves of Midgard to gra hack'n'slash od studia Games Farm, znanego głównie z cyklu Air Conflicts.

Akcja gry rozgrywa się w czasach Ragnaroku, ogromnej wojny pomiędzy bogami a gigantami, będącej zwiastunem końca świata. My stajemy na czele ludzi, jako przywódca klanu wikingów Ulfung i musimy odbudować potęgę naszego ugrupowania.

Vikings: Wolves of Midgard czerpie wiele inspiracji z innych gier z gatunku, takich jak Diablo, Loki czy Torchlight. Tytuł jest klasycznym hack'n'slashem, w którym tworzymy swoją postać (wybieramy płeć i wygląd), a następnie przemierzamy kolejne lokacje, likwidując potężne zastępy wrogów i co jakiś czas mierząc się z wymagającym bossem. Do wyboru mamy obszerną listę ekwipunku, który naturalnie zdobywamy w trakcie rozgrywki, kupujemy u handlarza lub wytwarzamy u lokalnego kowala, którego najpierw musimy jednak zatrudnić w naszej stale rozwijanej wiosce. Pierwsze skrzypce grają klasyczne dla wikingów topory i młoty, ale nic nie stoi na przeszkodzie by pomachać mieczem czy postrzelać z łuku. Ponadto nie brakuje tajemniczych talizmanów, dających dodatkowe moce i korzyści.

Twórcy zadbali o system rozwoju postaci, który bazuje na zbieranej w trakcie masakrowania kolejnych potworów krwi. Tę składamy w ofierze bogom, którzy w zamian wynagradzają nas punktami umiejętności, inwestowanymi następnie w kolejne zdolności.

Vikings: Wolves of Midgard oferuje nie tylko tryb dla jednego gracza, ale także moduł sieciowej kooperacji z czterema poziomami trudności. Oprócz tego w grze znajdziemy wariant Nowa Gra Plus dostępny po jednorazowym ukończeniu gry. Możliwe jest także stworzenie postaci hardkorowej, której śmierć jest równoznaczna z końcem zabawy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny i filmy z Vikings: Volves of Midgard (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?