Rime (XBOXONE) - okladka

Rime (XBOXONE)

Premiera:
26 maja 2017
Premiera PL:
26 maja 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rime (XBOXONE)
zvarownik @ 10:46 11.08.2016
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 3h 0min

+ czaswięcej

Rime to druga produkcja niezależnego studia Tequila Works, znanego przede wszystkim z niezwykle popularnej gry Deadlight. Tym razem jednak otrzymujemy w pełni otwarty i trójwymiarowy świat, a nie platformówkę 2D!

Rime wzorowane jest na grach typu ICO i Journey, więc stawia nie tylko na ciągłą i widowiskową akcję, lecz również na wzbudzanie emocji u grającej osoby. Fabuła gry opowiada o przygodach tajemniczego chłopca, który przemierza świat pełen niebezpieczeństw. Jego celem jest wydostanie się z nawiedzonej wyspy - jednocześnie wpada on w posiadanie potężnego artefaktu - klucza - pozwalającego na kontrolowanie czasu oraz środowiska.

Rozgrywka opiera się na eksploracji rozmaitych krain rozmieszczonych na wyspie - Rime oferuje otwarty i utrzymany w trójwymiarze świat! Lokacje najeżone są oczywiście licznymi niebezpieczeństwami w postaci lokalnej flory i fauny, ale na naszej drodze stoją także liczne przeszkody terenowe - rozpadliny i wzniesienia.

PEGI: Od 12 lat
Screeny i filmy z Rime (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?