MiniGRY
Gorące Informacje:
Gracz ukończył Fallout: New Vegas bez leczenia oraz przedmiotów uzdraw...

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

LEGO Piraci z Karaibów (XBOX 360)


LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game (XBOX 360)

Okładka LEGO Piraci z KaraibówPremiera świat:13 maja 2011Premiera polska:12 maja 2011Gatunek:Akcja / ZręcznościowaPlatformy:PC  PS3  PSP  X360  
WII  DS  3DS  


Producent:Traveller's TalesWydawca:Disney InteractiveDystrybutor:CDP.plStrona Domowa:wejdź »
Dodaj kafelek na stronę/forum!
Ocena redakcji:
Gra nie ma jeszcze recenzji
b.o.
Popularność:
Na podstawie liczby odwiedzin
74%

Opis gry:

autor opisu:   Piotr "Ager"   @   20:12, 07.02.2011
Śr. długość gry:   46h 34min
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game jest kolejną grą z popularnej serii LEGO. Historia zrobiona na podstawie filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach pokrywa się także z początkowymi trzema kinematograficznymi częściami. Jest to zarazem pierwsza "legoludkowa" produkcja oparta na filmie Disneya.

Tym razem gracze mają okazję wcielić się w legendarnego kapitana Jacka Sparrowa oraz przeżyć jego zwariowane, obfitujące w niebezpieczeństwa, przygody. Cały przedstawiony świat wraz z postaciami jest oczywiście zbudowany z klocków. Prawie każde miejsce posiada jakiś ukryty zakamarek do odkrycia, bonus do znalezienia i klocki do ułożenia. Prócz tego gra cieszy wszędobylskim humorem i niesamowitymi stworami wszelkiej maści.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game posiada 20 zróżnicowanych poziomów. Nie brakło 70 postaci znanych z dużego ekranu, w tym tych najważniejszych, czyli Jacka, Willa i jego ukochanej Elizabeth. W trakcie trwania rozgrywki musimy poradzić sobie z wieloma przeciwnościami jakie czyhają na każdym z etapów. Rozwiązując logiczne zagadki i wykazując się zręcznością docieramy do celu misji.

Jedno w grach LEGO jest niezmienne od lat, a mianowicie sycący tryb kooperacji, którego w tej odsłonie nie zabrakło. Możemy bawić się razem z przyjacielem za sprawą dynamicznie podzielonego ekranu - split screenu. Warto również zwrócić uwagę na opcję free play, która pozwala cofnąć się do wybranej lokacji w celu poszukania przeoczonych w trakcie zwykłej rozgrywki przedmiotów.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game działa na zmodyfikowanym silniku swoich poprzedników. Dzięki niemu grafika i dźwięk są bardziej porywające niż miało to miejsce wcześniej. Postaci są zbudowane z większej ilości wielokątów, a świat przepełniają mniejsze i większe detale.
PEGI: Od 7 lat
Najnowsze wiadomości na temat LEGO Piraci z Karaibów:

Recenzja, zapowiedź, kody, poradnik i inne:


Zapowiedź LEGO Piraci z KaraibówZapowiedź LEGO Piraci z Karaibów (PC)
Gry z serii LEGO to chyba jedna z najlepszych rzeczy, jaka w ostatnich latach przytrafiła się… wszystkim? Gracze co chwilę otrzymują przynajmniej dobre szpile, producenci i wydawcy zarabiają sporą...
-Kody do LEGO Piraci z Karaibów (X360)
-Osiągnięcia z LEGO Piraci z Karaibów (X360)
-LEGO Piraci z Karaibów - problemy, pytania i porady
-Rozmowy na temat LEGO Piraci z Karaibów

Screeny i filmy z LEGO Piraci z Karaibów:


LEGO Piraci z Karaibów - screen - 08.02.2011 - nr. 174634LEGO Piraci z Karaibów - screen - 08.02.2011 - nr. 174637LEGO Piraci z Karaibów - screen - 08.02.2011 - nr. 174640LEGO Piraci z Karaibów - screen - 08.02.2011 - nr. 174643
Trailer #3 - LEGO Piraci z KaraibówTrailer - LEGO Piraci z Karaibów

Wymagania sprzętowe:

Platforma:Xbox 360
Nie posiadasz sprzętu lub konsoli potrzebnej by grać w grę.

Ranking gier - wg. graczy

Gra nie jest obecna w rankingu, posiada zbyt małą liczbę głosów czytelników!

Ranking gier - wg. redakcji

Gra nie jest obecna w rankingu, nie została zrecenzowana!
Czy wiesz że:
Na nowym forum MiastaGier możesz nie tylko rozmawiać z innymi graczami i dzielić się wrażeniami z gier, ale również zbierać doświadczenie i stać się poważanym obywatelem naszego wirtualnego Miasta?
  Polecamy także:

Komentarze do gry LEGO Piraci z Karaibów (15 najnowszych):
 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto, uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 30.08.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.