South Park: The Fractured But Whole (SWITCH) - okladka

South Park: The Fractured But Whole (SWITCH)

Premiera:
24 kwietnia 2018
Premiera PL:
24 kwietnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis South Park: The Fractured But Whole (SWITCH)
Materdea @ 12:23 10.03.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: 19h 23min

+ czaswięcej

South Park: The Fractured But Whole to kontynuacja wydanego w 2013 roku RPG, zatytułowanego South Park: Kijek Prawdy. Za produkcję nie odpowiada jednak studio Obsidian Entertainment, ale ekipa Ubisoft San Francisco.

South Park: The Fractured But Whole jest bezpośrednim nawiązaniem do części poprzedniej. Gra kontynuuje więc wątek fabularny Kijka Prawdy, ponownie wrzucając nas do świata serialu South Park. Głównym bohaterem nadal jest "nowy dzieciak", którego poznaliśmy wcześniej. W jego skórze przemierzymy wiele pełnych niebezpieczeństw miejsc i wypełnimy mnóstwo zakręconych misji, a wszystko po to, aby ocalić świat przed zagładą.

Fabuła przedstawia nam ulice miasteczka South Park pochłonięte przez przestępców. Nigdy nie było na nich tak groźnie, szczególnie w nocy, kiedy zachodzi słońce pojawiają się bowiem największe męty i terroryzują porządnych mieszkańców. Miasteczku potrzebny jest bohater. Eric Cartman postanawia więc skorzystać z okazji i stworzyć najlepszą grupę superbohaterów w historii świata, The Coon. Jako "nowy dzieciak" dołączamy do tej właśnie grupy, aby walczyć z przestępcami i zdobywać chwałę.

South Park: The Fractured But Whole, podobnie jak poprzednik, pełen jest mocno zakręconego humoru. Idealnym tego przykładem są potyczki z napotkanymi przeciwnikami, podczas których wykorzystujemy pierdy. Wszystkie moce specjalne bohaterów na nich oparto, a opanowanie ich do perfekcji stanowi klucz do zwycięstwa. Co istotne, każdy bohater, jw jakiego możemy się wcielić (wybieramy na początku gry) posiada odmienny wachlarz zdolności, znacząco wpływający na sposób toczenia bojów.

Świat przemierzamy w czasie rzeczywistym, a potyczki zorganizowano w systemie turowym. Gra posiada charakterystyczną dla serialu oprawę wizualną oraz dźwiękową. Grafikę przygotowano z wykorzystaniem silnika Snowdrop, opracowanego przez firmę Ubisoft Massive, odpowiedzialną m.in. za grę The Division. Dzięki narzędziu wymagania sprzętowe South Park: The Fractured But Whole dla PC nie są szczególnie wygórowane.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczne
Najnowsze wiadomości na temat South Park: The Fractured But Whole (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?