Assassin's Creed: Rogue Remastered  (PS4) - okladka

Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4)

Premiera:
20 marca 2018
Premiera PL:
20 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4)
Materdea @ 22:45 08.02.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assassin's Creed: Rogue Remastered to odświeżona wersja części słynnej serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft z 2014 roku - Assassin's Creed: Rogue. Podobnie jak w przypadku oryginału, za produkcję odpowiada oddział w Sofii.

Akcja Rogue rozgrywa się w drugiej połowie XVIII wieku w trakcie tzw. Wojny Siedmioletniej (1756-1763). Scenariusz wypełnia lukę pomiędzy Assassin's Creed III i Assassin's Creed IV: Black Flag. Gracze wcielają się w postać asasyna o imieniu Shay Patrick Cormac, który rozczarowany postawą pozostałych braci oraz samego bractwa postanawia przejść na drugą stronę barykady i zostać templariuszem.

Mechanika Assassin's Creed: Rogue nie zmieniła się znacznie w porównaniu do wcześniejszych odsłon serii. Deweloperzy postanowili postawić na fakt, że tym razem zmieniliśmy swoich przeciwników - jeśli do tej pory śledziliście, polowaliście i uciekaliście, to teraz będziecie śledzeni, staniecie się ofiarą i będziecie łapać polujących asasynów.

Twórcy postawili na kilka urozmaiceń względem ostatnich "Asasinów". Z racji przeniesienia miejsca akcji względem "czwórki" (Karaiby oraz pozostałe tropikalne wyspy poszły w odstawkę) ponownie do Ameryki Północnej i w pobliże Grenlandii nasz okręt będzie potrzebował pomocy w podróżowania po zamarzniętym morzu. Strzelając musimy rozbijać większe odłamy kry, by przetransportować się pomiędzy poszczególnymi dokami.

W tej części cyklu studio Ubisoft postanowiło na likwidację dwóch istotnych elementów - trybu sieciowego oraz aspektu ekonomicznego. W przypadku tego drugiego nie zrezygnowano ze wszystkich przejawów przedsiębiorczości bohaterów, które widzieliśmy np. w Black Flag. Shay nie ma stałego miejsca pobytu, więc nie może rozwijać np. swojej willi, widzianą w niemal wszystkich pozostałych odsłonach. Nadal zostało handlowanie towarami, łupienie w poszukiwaniu cennych surowców oraz ich późniejsze sprzedawanie.

Remaster


Remaster szykowany jest z dedykacją dla sprzętów "najnowszej generacji", a więc PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X, na których uzyska on wsparcie sztandarowej rozdzielczości 4K. Dla zwykłych wersji tych konsol będzie to stabilne 1080p. Oprócz, co jest oczywistością, poprawionych tekstur, oświetlenia, a także animacji, producenci ze studia Ubisoft Sofia (autorzy oryginału) zapowiedzieli zaimplementowanie wszystkich wydanych do tej pory DLC: dwóch bonusowych misji (The Armor of Sir Gunn Quest i The Siege of Fort de Sable) oraz paczek Master Templar i Explorer packs, zawierających broń, modyfikatory i specjalne stroje - w tym nawiązujący do Bayeka z Assassin's Creed: Origins.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z rasizmem
Screeny i filmy z Assassin's Creed: Rogue Remastered (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?