Playerunknown's Battlegrounds (PS4) - okladka

Playerunknown's Battlegrounds (PS4)

Premiera:
07 grudnia 2018
Premiera PL:
07 grudnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Playerunknown's Battlegrounds (PS4)
Kawira @ 12:17 20.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Playerunknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka z gatunku Battle Royale od studia Bluehole, znanego m.in. z gry TERA. Projekt nadzorował Brendan Greene (znany szerzej pod nickiem PlayerUnknown), który wcześniej stworzył tryby Battle Royale do gier Arma i Arma II, a także pomagał w pracach przy H1Z1: King of the Kill.

Playerunknown's Battlegrounds jet projektem, który Greene stworzył od podstaw. To sieciowy FPS w klimacie survivalu, w którym trafiamy na obszerną mapę wraz z innymi graczami bez jakiegokolwiek wyposażenia i musimy przetrwać. W tym celu przemierzamy kolejne lokacje, przeszukując je i gromadząc podstawowe przedmioty, jak broń, pancerz czy środki medyczne. Nasze zadanie jest proste - musimy wymordować pozostałych graczy i samemu nie dać się zabić. W trakcie rozgrywki wspomagamy się różnymi pojazdami i korzystamy z prostego systemu craftingu, przy pomocy którego możemy wytworzyć różne itemy, czy też ulepszyć nasze bronie. 

Wraz z upływającym czasem, gra zawęża teren działań, w efekcie czego nie dochodzi do sytuacji, gdy na planszy zostaje ledwie kilku graczy, znajdujących się w sporych odległościach od siebie. 

Playerunknown's Battlegrounds debiutowało 23 marca 2017 roku w Early Access na Steam. Pełna wersja planowana jest na 2018 rok.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?