Nex Machina (PS4) - okladka

Nex Machina (PS4)

Premiera:
20 czerwca 2017
Premiera PL:
20 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Nex Machina (PS4)
bigboy177 @ 16:30 09.12.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Nex Machina to gra akcji, stanowiąca efekt kolaboracji studia Housemarque, odpowiedzialnego m.in. za gry RESOGUN oraz Alienation, a także słynnego twórcę Smash TV, Eugene'a Jarvisa.

Wydarzenia w Nex Machina obserwujemy z rzutu izometrycznego. Główny bohater przemieszcza się po pełnym niebezpieczeństw świecie, eliminując napotkane pokraki - w tym przypadku złe roboty, które za wszelką cenę chcą go ukatrupić.

Cechą charakterystyczną projektu jest arsenał potężnych środków perswazji, z pomocą którego nie tylko niszczymy wrogów, ale także demolujemy otoczenie. Twórcy sami przyznają, że wysadzić w powietrze można wszystko. Co istotne, ekwipunek oraz umiejętności specjalne protagonisty można modyfikować, dopasowując go do własnych preferencji.

Mimo że Nex Machina duży nacisk kładzie na potyczki w pojedynkę, oferuje też bardzo rozbudowane rankingi, starcia wieloosobowe, a nawet tryb spektatora, który pozwala obserwować starcia swoich ulubionych fajterów. Co ciekawe, rankingi podzielono wedle krajów, miast, a nawet pogrupowano w listy przyjaciół. Do tego dochodzą jeszcze sieciowe wyzwania, wydłużające czas obcowania z projektem.

Nex Machina oferuje przejrzystą, efektowną i pełną wybuchów oprawę wizualną. Całość uzupełnia dynamiczne udźwiękowienie.

Screeny i filmy z Nex Machina (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?