Gravity Rush 2 (PS4) - okladka

Gravity Rush 2 (PS4)

Premiera:
20 stycznia 2017
Premiera PL:
20 stycznia 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gravity Rush 2 (PS4)
DevMat @ 19:04 19.01.2016
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gravity Rush 2 to kontynuacja wydanej w 2012 roku przygodowej gry akcji. W przeciwieństwie do pierwowzoru, który zadebiutował na PlayStation Vita, druga odsłona dedykowana jest jedynie PlayStation 4. Za jej opracowanie ponownie odpowiada SCE Japan Studio.

Gracz wciela się tu w rolę dziewczyny o imieniu Kat. Podobnie, jak w części poprzedniej, posiada ona nadludzkie zdolności manipulowania grawitacją. Oznacza to, iż możemy bez żadnych przeszkód szybować po całym mieście, wbiegać po ścianach czy wykonywać długie skoki. Ponadto protagonistka zyskała nowe umiejętności. Zostały one podzielone na trzy style: Normal, Lunar, and Jupiter. Pierwsze cechy nie wymagają wyjaśnień. Drugie sprawiają, że Kat jest o wiele lżejsza i szybsza. Pozwala to na wyprowadzania niespodziewanych ataków. Trzecie powodują, że dziewczyna jest dużo cięższa i wolniejsza, jednocześnie jednak znacznie wzrasta jej siła.

Produkcja pozwala graczowi na zwiedzania miasta oraz wykonywanie zadań. Podczas nich natrafiamy na przeciwników, z którymi trzeba się uporać przy pomocy wspomnianych umiejętności. Najefektywniejsza walka to łącznie ataków w kombosy, powodujące znaczne zniszczenia w obozie wroga.

Gravity Rush 2 zrealizowane zostało w bajkowej stylistyce.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny i filmy z Gravity Rush 2 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?