Orcs Must Die! Unchained (PS4) - okladka

Orcs Must Die! Unchained (PS4)

Premiera:
18 lipca 2017
Premiera PL:
18 lipca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Orcs Must Die! Unchained (PS4)
zvarownik @ 12:15 08.12.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Orcs Must Die! Unchained to kolejna odsłona serii gier autorstwa studia Robot Entertainment. Tym razem jest to tytuł wykorzystujący model biznesowy free-to-play i przeznaczony do zabawy w sieci.

Rozgrywka opiera się na zmaganiach dwóch drużyn - ludzi i potworów. Gracz wybiera sobie jedną z dostępnych postaci (m.in. War Mage, Sorceress, Blackpaw, Midnight, Bloodspike) i rusza do boju w hybrydzie gry akcji, MOBA i karcianki.

Zabawa koncentruje się na bronieniu bazy swojej drużyny i atakowaniu lokacji przeciwników. Podczas rozgrywki walczymy w sposób podobny do poprzednich odsłon, atakując wrogów dostępną bronią i zastawiając rozmaite pułapki. Dodatkowo do pomocy można przywołać postacie kierowane przez sztuczną inteligencję, którym wskazujemy cel.

Dostęp do wszystkich bohaterów, pomocników oraz pułapek otrzymuje się w ramach specjalnych kart. Zdobywamy je w czasie zabawy, jako nagrodę za dobrą grę.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?