What Remains of Edith Finch (PS4) - okladka

What Remains of Edith Finch (PS4)

Premiera:
25 kwietnia 2017
Premiera PL:
25 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis What Remains of Edith Finch (PS4)
zvarownik @ 09:22 08.12.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 2h 30min

+ czaswięcej

What Remains of Edith Finch to kolejny projekt studia Giant Sparrow, znanego z gry The Unfinished Swan.

Gra opowiada o Edith Finch - ostatniej członkini rodu, która próbuje dociec dlaczego cała jej familia wyginęła. W związku z tym podczas zabawy śledzimy losy przeklętej rodziny z Waszyngtonu na przestrzenie stu lat, przenosząc się w różne czasy, od początku XX wieku, aż po współczesność. Spoiwem łączącym poszczególne historie jest postać głównej bohaterki. Fabuła i klimat gry zostały natomiast zainspirowane dziełami prekursorów gatunku horrorów, takich jak Edgar Alan Poe, czy H.P. Loveraft, chociaż kluczowym motywem gry nie jest groza, a poszukiwanie zakazanej wiedzy i odkrywanie mrocznych tajemnic. 

Rozgrywka podzielona jest na cztery krótkie opowieści, w których wcielamy się w innych członków rodu, by na końcu każdej historii zginąć. Gameplay natomiast różni się w zależności od kierowanej postaci, a jedyna wspólną cechą jest pierwszoosobowy widok.

Warstwa wizualna dzieła Giant Sparrow mocno nawiązuje do kultowego serialu z lat 90-tych, w reżyserii Davida Lyncha, Miasteczko Twin Peaks. 


Wkład w encyklopedię mieli:   LuKaS77PL,
Screeny i filmy z What Remains of Edith Finch (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?