Zombie Apocalypse (PS3) - okladka

Zombie Apocalypse (PS3)

Premiera:
24 września 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Zombie Apocalypse (PS3)
[R]ay @ 23:51 10.06.2009

Śr. długość gry: 13h 0min

+ czaswięcej

Zombie Apocalypse to widowiskowa gra akcji przedstawiająca w jak najbardziej krwistym i dynamicznym świetle potyczki z tytułowymi zombie, czyli wskrzeszonymi umarłymi.

Cała akcja i fabuła opiera się wyłącznie na rozwalaniu kolejnych grupek nadbiegających przeciwników. Zabarykadowani w jednym z wielkich pomieszczeń mamy za zadanie odeprzeć nieproszonych gości przez bite 55 dni, bo tyle właśnie zostało przewidziane w trybie dla jednego gracza. Aby ukończyć w 100% każdy dzień należy wybić wszystkich co do jednego, choć nie jest to całkowicie potrzebne.

Głównych bohaterów jest kilku. Do pełnej dyspozycji i wykorzystania oddano ochroniarza Eda, doktorka Harlana, miłośnika elektronicznej rozrywki Jimmy`ego86 i na dokładkę dziewczynę z kondycją, Natalie.

Wydarzenia odbywają się siedmiu lokacjach, między którymi znajdziemy straszne złomowisko oraz nawiedzone lotnisko. Miejsca te mają bardzo dużo szczegółów i pełne są interaktywnych elementów, w postaci na przykład starych, wybuchowych beczek.

Giwery są równie ważne, co umiejętności podwładnych - twórcy nie spoczęli na laurach i z olbrzymim zapałem poczęli kreowanie broni. Efektem tych działań są takie perełki jak granatnik, miotacz ognia czy szeroki wybór karabinów.

W Zombie Apocalypse pobawimy się również z przyjaciółmi, przy pomocy sieci LAN bądź za pośrednictwem Internetu. Wybierając tę pierwszą opcję, zaimponujemy doświadczeniem aż 4 kumplom jednocześnie.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny i filmy z Zombie Apocalypse (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosremik1976   @   18:54, 05.06.2012
Grając zastanawiałem się kto od kogo zerżnął pomysł na grę i co było pierwsze. Dead Nation czy Zombi Apocalypse, ale widzę że jednak Konami było pierwsze. Nie ładnie tak kopiować czyjeś pomysły, ale w tym wypadku poszło to na plus dla Dead Nation, bo jest lepsze pod każdym względem.