Drakengard (PS2) - okladka

Drakengard (PS2)

Premiera:
11 września 2003
Premiera PL:
05 czerwca 2004
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Drakengard (PS2)
DevMat @ 16:59 13.03.2013
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Drakengard to pierwsza odsłona gier akcji od japońskiego dewelopera Square Enix.

Gracz wciela się w postać Caina. Chłopak ten jest przepełniony rządzą zemsty za zamordowanie rodziców. Uwielbia zabijać swoich wrogów i nie cofa się przed niczym, aby odebrać życie przeciwnikowi. Pewnego dnia zjednoczony Sojusz zostaje zaatakowany przez Imperium. Nasz bohater wyrusza do zrujnowanego już niemal zamku, chcąc ratować swoją siostrę, która ma ocalić świat. Jednak podczas walki zostaje ranny i aby przeżyć zawiązuje pakt z czerwonym smokiem. Od tej pory zyskał nadnaturalne moce, pozwalające mu mierzyć się z każdym. Jednak ceną jej zawarcia było odebranie mowy oraz zjednoczenie ciał protagonisty oraz bestii. Od tej pory, gdy jedno z nich umrze, śmierć przychodzi także po drugiego.

Mechanika rozgrywki naszpikowana jest akcją. Twórcy przygotowali zarówno sekwencję walki wręcz z wieloma nieprzyjaciółmi, jak i z grzbietu potężnego smoka. W tym drugim przypadku ziejemy zabójczym ogniem, lub bierzemy sprawy w swoje ręce i załatwiamy wszystko za pomocą broni białej oraz magii. Trzeba jednak uważać, bowiem nie na wszystkich smoczy ogień działa i wtedy niezbędne jest pokonać takiego delikwenta wręcz.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny i filmy z Drakengard (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?